+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Звички, від яких слід категорично позбутися, якщо ви бажаєте стати щасливою і успішною людиною

Звички, від яких слід категорично позбутися, якщо ви бажаєте стати щасливою і успішною людиною

Ви у всьому звинувачуєте оточуючих

Вам не пощастило на вступних іспитах? Відповідь невдахи: «Це від того, що у мене немає потрібних зв’язків і грошей». Ти розлучився з дівчиною? «Це вона у всьому винна», інформує UkrMedia.

Прагнення знайти винуватця своїх проблем дає людині оманливе відчуття, що вона знайшла причину невдачі. Саме тому успішним людям властиво не перекладати провину на іншого, а знайти власне рішення проблеми.

Постійно порівнюєте себе

Неважливо, з ким ви станете порівнювати, ви все одно будете себе жаліти і виправдовувати власну бездіяльність. Всі припустимі порівняння можуть відбуватися тільки з самим собою, але в минулих ситуаціях.

Невпевнені у своїх силах

«Вище голови не стрибнеш!» – ось улюблені слова всіх невдах. Кожен новий крок вони роблять з величезною невірою в себе та власні сили. Ніхто не сперечається, набагато легше знайти собі виправдання і плисти за течією.

Запам’ятайте, вже саме визнання того факту, що ви не вірите в себе, стане першим кроком на шляху до нового «я». Тепер прийміть ситуацію і почніть діяти. Знайте, перешкоди, дійсно, уповільнюють шлях до успіху, але вони не повинні перешкодити вам рухатися далі.

Відмовляєтеся від своїх бажань

Багато людей нарікають на долю, постійно прислухаються до думки друзів, змінюючи переконання і відмовляючись власних бажань через найменші труднощі. Наші цілі схожі на маяк, який вказує дорогу навіть у темряві. А сумніви і відмова від бажань – це перешкоди, які утримують нас від обраної цілі. Коли на шляху виникають перешкоди, успішні люди завжди знайдуть спосіб, як їх подолати, але не стануть зраджувати своїм задумам.

Не вмієте спілкуватися з людьми

Невдахам незнайоме мистецтво взаємодії з оточуючими. Якщо ви бажаєте зрозуміти реальний характер, поспостерігайте, як ця людина звертається, наприклад, з офіціантом. Свої невдачі така людина прикриває маскою зарозумілості і гордині. Щасливчики, навпаки, самі відповідальні за свій вибір. Вони не сумніваються в тому, наскільки важливим є вміння налагоджувати доброзичливі стосунки і з колегами, і з близькими людьми. Важливо вміти розширювати коло знайомств, налагоджувати правильні комунікації.

Повільні і не вмієте поводитися з часом

Аутсайдери живуть за принципом – у мене в запасі є ще одне, додаткове життя.

Щасливі люди, навпаки, користуються цим моментом. Улюблене питання Стіва Джобса: «Якщо цей день останній у моєму житті, що мені потрібно зробити?». Припиніть відкладати життя на потім і почніть жити вже сьогодні.

Весь час сперечаєтесь

Невдахи знають всі, ну або майже всі. Вони впевнені, що завжди праві і страшно люблять посперечатися. Психологи називають це ефектом Даннинга-Крюгера. Чим менше людина знає, тим розумнішою хоче здаватися.

Ви віддаєте перевагу купувати дешево

Все, що дешево – це для мене! Улюблений девіз невдах. Неважливо, чи потрібні йому зайві шкарпетки, головне, що сьогодні їх можна придбати зі знижкою. Успішні люди рідко економлять гроші. Вони набувають лише потрібні речі, але найвищої якості. Ось чому вислів Ротшильда про те, що він не такий багатий, щоб брати дешеві речі, став настільки популярним серед бізнесменів.

Заздрите і вважаєте всіх злодюгами

Невдахи завжди заздрісні до чужого успіху. Багатий – значить, не чистий на руку. Здоровий – просто шкодує грошей на лікаря. Всі невдахи переконані, що життя сповнене обману.

Приховуєте свої труднощі

Люди, задоволені життям, відповідають за власні дії. У разі якщо вони здійснюють помилку, тоді розплачуються за неї. Нещасливі люди прагнуть приховувати власні труднощі і зроблені промахи. А, як відомо, якщо нехтувати проблемою, тоді вона може тільки погіршитися і залучити за собою інші.

Багато сидите вдома

Коли ви відчуваєте себе нещасним, тоді швидше за все ви бажаєте посидіти вдома і ні з ким не спілкуватися. Втім, цю поведінку цілком можливо іменувати великою помилкою. Очевидно, у житті кожного серед нас бувають епізоди, коли ми намагаємося залишитися наодинці з собою і сховатися від навколишнього середовища. Втім, якщо це стає звичкою, тоді ви надзвичайно скоро помітите, як ваш настрій буде змінюватися на гірше. Тому примушуйте себе виходити з дому, розмовляти з людьми, і ви побачите, що вам стане легше.

Постійно скаржитеся

У випадку якщо ви почнете безперервно скаржитись, тоді в результаті вам доведеться безперервно жити з відчуттям неспокою. Цю поведінка з упевненістю цілком можливо іменувати руйнівною для будь-якої людини. Так як у випадку якщо ми постійно будемо вмовляти себе в тому, що все погано, тоді практично ніяких інших думок вже не буде.

На думку психологів, невдаха – це людина, що не вміє цінувати власне життя. Однак, при усвідомленні цього факту і при бажанні стати на шлях успіху, завжди можна вийти з життєвого мінуса.