+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Зустріч з представниками мерії міста Опатія

Зустріч з представниками мерії міста Опатія

Делегація Business Woman Club продовжує ділову місію в Хорватії і сьогодні завітала в чудове місто Опатія. Учасниць Клубу офіційно зустріла міська влада в особі мера міста Опатії Фернандо Кіригіна, його замісниці Крістіни Джукіч та президента міської ради Неви Слані.

Під час зустрічі з вітальним словом виступила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Хорватії Василь Кирилич та Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич.

Еміне Джапарова під час зустрічі зазначила, що Опатія дуже схожа на її рідний, але нині окупований Крим, а також додала, що хорватське місто є такою ж перлиною для Хорватії, як і Крим для України.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, презентувала діяльність Клубу, розповіла про глобальну екоініціативу “Greening of the Planet”, а також представила присутніх учасниць делегації.

Зустріч була дуже цікавою та продуктивною. Мер міста Опатія пан Фернандо Кіригін запросив гостей в майбутньому ще раз відвідати місто, щоб урочисто висадити дерева в рамках екопроєкту “Greening of the Planet”.