+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Зустріч президента CEO Club Ukraine з випускниками Соціальної платформи Generation+

Зустріч президента CEO Club Ukraine з випускниками Соціальної платформи Generation+

Президент СЕО Сlub Ukraine Сергій Гайдайчук зустрівся з випускниками Соціальної платформи Generation+ напередодні їхнього випуску. В рамках цікавої дискусії обговорили як важливо мріяти та досягати своєї мети. Сергій Гайдайчук також надихнув студентів на нові звершення та перемоги.

Головною тезою виступу Сергія Гайдайчука стало те, наскільки важливо ніколи не опускати рук та втілювати свої мрії. Адже мрії та бажання стають реальністю тільки завдяки нашим власним зусиллям та клопіткій праці, що неодмінно бути мати результат.

“Але ж насправді мрії – це найцінніше, що є у людини, вони запалюють у душі вогонь, вони змушують людей працювати по 20 годин на добу, і при цьому, не відчувати втоми. Якщо того, про що ви мрієте, ще немає в природі, значить, воно буде створено для вас. Все, що ми можемо уявити собі, ми можемо досягти.”

Зазначив Сергій Гайдайчук у своєму дописі на Фейсбук.

Наприкінці зустрічі всі учасники отримали в подарунок чудову книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла про бізнес та мотивацію, а також Конституцію України як символ того, що Україна так само, як і присутня молодь ще проходить етап зростання та становлення.

“Також цьогоріч наша незалежна Україна святкує своє 30-річчя. Вона є молодою країною, яка тільки починає своє становлення, так само, як і учасники Generation+, в яких, до речі, вже цієї неділі буде випускний. Тому в подарунок діти отримали ще й Конституцію України – основний закон держави.”

Сказав Сергій Гайдайчук.