+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Зустріч-дискусія Business Woman Club

Зустріч-дискусія Business Woman Club

Відбулася зустріч-дискусія Business Woman Club на тему «Ринок нерухомості в Україні та світі».

Спікерами виступили експертка у сфері фінансів та інвестицій Ярослава Бояркіна та запрошений гість зустрічі Констянтин Кошеленко — заступник Голови Фонду державного майна України.

Учасники заходу обговорили тренди в процесах інвестування, запити на нерухомість в Україні та за кордоном. Зустріч поєднала офлайн- та онлайн-формати: гості з інших країн теж поділилися своїм досвідом і розповіли про нюанси іноземного ринку, його інфестиційну привабливість, ризики та можливості.

У форматі дискусії Констянтин Кошеленко презентував державні маркетплейси: «Ми, команда Фонду, усі свої зусилля поклали на те, щоб зробити ці процеси максимально прозорими, простими, зрозумілими та доступними для всіх». Модернізація державного майна, отримання бізнесом фундаменту для розвитку, створення нових робочих місць — ці та інші деталі були обговорені у рамках презентації. Запрошений гість також розповів про декілька позитивних кейсів в оперуванні державного майна, що виступають як перспективні варіанти розвитку бізнесу.

Керівниця представництва міжнародної компанії DC PRIVILEGE Ярослава Бояркина розповіла про комерційні проекти, співпрацю із міжнародними організаціями та компаніями. Вона поділилася досвідом інвестуванння в українські проекти: «Я рада, що ми наближаємось до цивільних взаємовідносин стосовно інвестора і державних інституцій».

Президентка Клубу Ганна Крисюк подякувала Ярославі Бояркіній і Констянтину Кошеленко за цікаву бесіду та корисні кейси, які вони презентували, і запросила до подальшої співпраці.

Довідково.

Business Woman Club — це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку та спілкування та співпраці.

Анкета учасниці Business Woman Club: https://forms.gle/q4V5V2T68DJAR3oy9