+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Зустріч Business Woman Club з Міністром соціальної політики України

Зустріч Business Woman Club з Міністром соціальної політики України

Відбулася зістріч президентки Клубу Ганни Крисюк з Міністром соціальної політики України Мариною Лазебною щодо взаємодії та співпраці на тему соціального підприємництва. Будучи учасницею «Business Woman Club» пані Міністр запропонувала реалізувати декілька цікавих ініціатив, залучивши до них іноземних партнерів.

#ЖінкаМожеВсе і саме в жіночій синергії розвиваємо наш Business Woman Club та налагоджуємо взаємодію і співпрацю з різними державними та приватними інституціями і установами.”

Прокоментувала зустріч у себе на Фейсбук Ганна Крисюк.

Під час зустрічі пані Міністр та президентка «Business Woman Club» домовилися про ряд цікавих майбутніх проєктів, обговорили підтримку жіночих стартапів в соціальній сфері, окреслили можливості консолідації та кооперації під час місій за кордон та реалізацію глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

Ганна Крисюк, по завершенню зустрічі, подякувала Марині Лазебній за щире спілкування та бажання співпрацювати, а також висловила вдячність за знайомство з Головою Кіровоградської ОДА Марією Чорною, яку запросили стати учасницею Клубу.