+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvath: “Українська жінка – особливий феномен”

Zoltan Horvath: “Українська жінка – особливий феномен”

23 квітня 2018 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».   

Головною ідеєю форуму стало показати приклад успішних жінок у бізнесі та дипломатії, продемонструвати можливості жіночої співпраці та взаємодопомоги.

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк.

Генеральним партнером форуму виступила Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, власник Zoltan Horvath.

«Я вважаю, що для кожного чоловіка велика честь виступити партнером такого форуму, як «БізнесWoman2018». Коли я отримав таке запрошення, я відразу ж погодився. Моя мама родом з України, тому доля українських жінок дуже важлива для мене. Українська жінка – особливий феномен. Він не має аналогів у світі. Хоча, що тут говорити: кожна жінка це особливий феномен. Також для мене важливо розвивати економіку України і Угорщини настільки, наскільки це можливо.  Переконаний, що ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWoman2018» допоможе нашим країнам тісніше співпрацювати і йти рука в руку», – поділився пан Zoltan. 

Ексклюзивний партер: Міжнародна дипломатична рада в Україні, президент Вікторія Ліснича.

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора». Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in».

Спікерами форуму були медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Учасники: понад 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.