+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvath став Почесним консулом України в Угорщині

Zoltan Horvath став Почесним консулом України в Угорщині

7-го листопада 2018 року в місті Siófok представнику Торгово-промислової палати України в Угорщині, власнику компаній «East-West Mentor» та «Magasépítő ’99 Kft.», засновнику БФ «Життя без страху» Золтану Хорвату було вручено екзекватуру на призначення Почесним консулом України в Угорщині.  

 Важливим кроком для налагодження україно-угорських бізнес-відносин стало відкриття представництва своєї угорської консалтингової компанії East West Mentor в Україні, директором якого призначено засновницю журналу БізнесWoman, координатора міжнародних та соціальних проектів Ганну Крисюк.

До відома, Zoltan Horvath протягом останніх 3 років підтримав безліч соціальних проектів та ініціатив. 

 

З ініціативи Золтана Хорвата у зоні АТО, а саме у місті Волноваха було відкрито сучасний дитячий майданчик.  

Пан Золтан не забув і про справжнє дитяче свято, свято Миколая. Особлива дитяча радість була отримувати солодкі подарунки від угорського Миколая.

Золтана Хорвата призначено представником ТППУ в Угорщині, як ще один крок до співпраці України і Угорщини через представників бізнесу.

   

Завдяки угорському бізнесмену діти Волновахи тепер мають можливість вивчати іноземні мови та розвиватись. У вересні 2018 року Zoltan Horvath відкрив у Волновасі комп’ютерний клас та центр вивчення іноземних мов.


За вагомий внесок у розвиток молодіжної політики України та підтримку міжнародних соціальних проектів Золтана Хорвата нагороджено почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України.

Підтримано міжнародні соціальні проекти: «Діти просять миру» та Дитячий футбол миру». Міжнародний жіночий форум БізнесWoman2017 і БізнесWoman2018. Міжнародну соціальну акцію Українська політика та ЗМІ очима молоді. Форум української молоді діаспори, «Дніпро-2017», «Київ-2018» та багато іншого.

За словами партнера пана Золтана в Україні і директора компанії «East West Mentor UA» Ганни Крисюк, пан Золтан дуже багато робить для налагодження дружніх і бізнес-відносин між Україною та Угорщиною і дійсно є прикладом для наслідування, бо його щирість, порядність і бажання знайти міст миру і співпраці між нашими країнами переконує усіх, що майбутнє великої дружби і співпраці між Україною і Угорщиною є, і ми щиро дякує йому за вагомий вклад і допомогу, яку він робитьисьогодні для України, українських дітей із Донбасу, де йде війна, підтримку у реабілітації і лікуванні наших військових і також вагомий вклад у просуванні українських товарів на угорський ринок.