+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvath розповів про діяльність “East West Mentor”

Zoltan Horvath розповів про діяльність “East West  Mentor”

Навесні у Києві відкрили представництво угорської консалтингової компанії «East West Mentor», власником якої є угорський бізнесмен, представник Торгово-промислової палати України в Угорщині Золтан Хорват.     

“Журналіст” поспілкувався із паном Хорватом та дізнався, чим займатиметься його компанія в Україні. 

«East West Mentor» – це міжнародна компанія, яка базується у двох країнах. Наша кінцева мета – налагодити тісні економічні відносини між Україною та Угорщиною, а також розширити можливості співпраці у різних сферах бізнесу. Крім того, цього року навесні президент Торгово-промислової палати України запропонував мені стати їхнім почесним послом на території Угорщини. Усе це може зміцнити дипломатичні відносини між двома державами – Україною та Угорщиною. Менталітет наших країн різний – це цілком нормально, але, разом з тим, ми – сусіди. В обох державах люди відкриті до чогось нового не лише у галузі економіки та дипломатії, але і в соціальній сфері», – зауважив Золтан Хорват.

На його думку, українській економіці є куди розвиватися, але важливо, щоб держава підтримувала цей напрямок, зокрема, вводила нові інвестиції. Тому, на думку Хорвата, в нашій країні треба створити умови, щоб іноземні, європейські компанії не боялися інвестувати в Україну.
Більше про це дивіться в інтерв’ю угорського бізнесмена Золтана Хорвата на сайті «Журналіста».

 

Джерело