+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltán Horváth разом із синами вручили подарунки українським дітям

Zoltán Horváth разом із синами вручили подарунки українським дітям

Власник компанії “East West Mentor” Zoltán Horváth разом із синами Барнабашом і Золаном 11 грудня 2018 року привезли від дітей з дитячого садочку «Ньолцсінвіраг», що у м. Шіофок (Угорщина), різдвяні подарунки українським дітям Ужгородського НВК «Ялинка» (Україна ). 

Також до до заходу долучився із подарунками і привітаннями Генеральний Консул Угорщини у місті Ужгород József Buhajla та його перший заступник Ласло Куті.

Відкрила святкову зустріч у «Ялинці» директор цього закладу Світлана Рибак. А потім – фантастичний концерт, підготовлений вихованцями НВК «Ялинка». Пісні, літературні композиції (як українською, так і угорською мовами), танці, хороводи.

«У регіоні м. Шіофок мешкає багато родин, які походять з України. Моя мама теж є українкою – вона народилася на Тернопільщині. Ці родини підтримують стосунки з Батьківщиною свого походження і потребують у цьому всілякої підтримки.

Благодійність – це дуже важлива для мене справа, як у констексті підтримки людей, що потрапили у проблемну ситуацію не з власної вини, так і в контексті підтримки дітей. Саме тому я прийняв рішення відвідати разом зі своїми синами, Барнабашем та Золаном ужгородське НВК «Ялинка». Звичайно, ми прибули не з порожніми руками – разом із дитячим садочком «Ньолцсінвіраг», що у м Шіофок ми зібрали 50 коробок новорічних подарунків та різні іграшки.

Було дуже приємно бачити сяючі очі та щирі посмішки дітей, і я переконаний, що нам вдалось зробити їхнє свято ще щасливішим. Хочеться закликати всіх – якщо маєте можливість, робіть благодійні справи! Повірте мені, воно того варте. А ми обов’язково продовжимо!», пише на своїй офіційній сторінці у Фейсбук пан Zoltán Horváth.

Нагадуємо, нещодавно Золтан Хорват став Почесним консулом України у м.Шіофок(Угорщина), а влітку відкрив у Києві україно-угорську консалтингову компанію “East West Mentor UA”, яку очолює Ганна Крисюк.