+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvath про курс Євро в Угорщині

Zoltan Horvath про курс Євро в Угорщині

Останнім часом в Україні можна часто спостерігати коливання курсу Євро, але тепер зміни курсу валют розпочались і в Європі. 

Ми поцікавились в угорського бізнесмена, власника консалтингової компанії “East West Mentor”, представника Торгово-Промислової Палати України Золтана Хорвата про курс Євро в Угорщині, наскільки він міняється там і як впливає на зовнішньоекономічну діяльність.

«При реалізації міжнародних бізнес проектів курс валюти завжди грає дуже важливу роль. Це характерно і українсько-угорським діловим та комерційним стосункам. Міжнародні угоди укладаються не в національній валюті, а зазвичай – в Євро або доларах США. Але ми не повинні забути і про те, що продукція, що є предметом угоди, рано чи пізно потрапить до кінцевого споживача, який розраховуватиметься за неї в національній валюті.

Є кілька можливостей уникнення ризиків, що випливають з коливання курсу національних валют до Євро або до долара США. За їх допомогою можна вирахувати курс у середній або довгостроковій перспективі. Таким чином експортно-імпортну торгівлю можна прив’язати до фіксованого курсу. Одною з таких можливостей є банківська послуга «Treasury».

Але не потрібно хвилюватись, вихід є і рішення також є завжди! Більш детальну інформацію стосовно курсу валют та як він впливає, або може вплинути в подальшому на економічні відносини між Україною і європейськими країнами можна отримати в нашому українському офісі East West Mentor UA, який очолює моя партнерка Ганна Крисюк».

Телефон для комунікацій та консультацій: +380 50 663 01 32