+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltán Horváth привіз різдвяні подарунки дітям у Волноваху

Zoltán Horváth привіз різдвяні подарунки дітям у Волноваху

Власник компанії “East West Mentor” Zoltán Horváth привіз різдвяні подарунки для дітей Волновахи ( зона ООС, Донецька область). 

До Волновахи сьогодні завітав із подарунками від угорського Святого Миколая Почесний Консул України у м.Шіофок(Угорщина ), власник компанії «East West Mentor “- Zoltán Horváth.

Вже два роки поспіль пан Золтан опікується Волноваською ЗОШ №6 і напередодні свята Святого Миколая завжди приїжджає до дітей із подарунками.

У Волноваху пан Хорват завітав на запрошення Народного депутата України Дмитра Лубінця разом із партнерами: генеральним директором «Тін Імпекс» Аліною Скомороховою, директором ТОВ «Автобан трейлерз Украіна» Костянтином Скомороховим та дирекцією “East West Mentor UА” – Ганною Крисюк і Simon Balazs.

Діти в школі підготували для гостей святковий концерт і особливу святкову програму, майстер-клас по виготовленні різдвяних пряників і іграшок, а по завершенні програми Почесний консул України разом із партнерами вручив усім діткам школи солодкі подарунки від угорського Миколая.

«Мені дуже приємно було побачити усіх діток, які підготували цікаву для нас програму на угорській мові, а це ще раз доказує, що європейський центр вивчення іноземних мов, який ми відкрили тут у вересні працює і дає позитивні результати. Нещодавно ми із моїми синами Барнабашом і Золаном відвідали діток садочку «Ялинка», що на Закарпатті і також передали солодкі подарунки їм, а сьогодні маємо можливість дарувати солодкі подарунки дітям з Волновахи і це приємно. Дуже важливо, щоб у передноворічні свята всі діти мали подарунки і багато позитивних емоцій. Саме заради цього варто працювати усім нам і шукати можливості подальшої співпраці і взаємодії», – поділився думками Золтан Хорват.

По завершенні культурної програми у Волноваській ЗОШ №6 вся делегація поїхала вітати інших дітей цього району з новорічними святами, а також хотілося б нагадати , що перший приїзд до Волновахи пана Золтана відбувся з ініціативи та особистого візиту Надзвичайного і Повноважного посла України в Угорщині Любові Непоп і відкриття великого угорського дитячого майданчика у Волноваській ЗОШ №6 та на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця.