+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvath подарував дітям Волновахи комп’ютерний клас

Zoltan Horvath подарував дітям Волновахи комп’ютерний клас

Уже другий рік поспіль угорський бізнесмен, власник компанії East West Mentor та представник ТППУ в Угорщині Zoltan Horvath підтримує дітей Донбасу, а саме Волноваського району. 

Минулого року у місті Волноваха офіційно відкрили великий комплекс дитячого майданчика європейського зразка, який був побудований за кошти зібрані з ініціативи пана Золтана.

А нещодавно Zoltan Horvath знову приїхав до Волновахи на запрошення народного депутата Дмитра Лубінця і разом із своєю партнеркою компанії East West Mentor UА Ганною Крисюк подарував Волноваськiй ЗОШ №6 комп’ютерний клас із проектором та дошкою, який буде називатись Центром для вивчення Європейських мов, і вже з цього місяця діти розпочнуть вивчати англійську і угорську мови.

За словами пана Zoltana, йому приємно спостерігати, як діти радіють, що мають можливість спілкуватись із своїми однолітками з різних країн свiту і свідомо розуміють, що знання мови відкриває їм великі можливості і перспективи в майбутньому: “Я дуже хочу, щоб українські діти, які живуть на Донбасі мали усі ті можливості і знання, які мають діти в Угорщині, тому підтримувати і інвестувати у дітей, я вважаю, обов`язком кожного бізнесмена”.

Після офіційної частини зустрічі з почесними гостями свята і перерізаніня святкової стрічки у школі, де відкрили комп’ютерний клас, усіх гостей, які завітали до школи, діти запросили до спілкування за круглим столом і задавали питання пану Золтану та народним депутатам України –  Дмитру Лубінцю і Оксані Білозір. Одними з основних питань, якi цiкавили дiтей, були питання про те, як стати успішним бізнесменом і що потрібно робити, щоб працювати у парламенті.

Після дружнього фото Золтан Хорват пообіцяв завітати до школи і дітей знову.