+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvath: “Міжнародна дипломатія важлива для налагодження бізнес-відносин”

Zoltan Horvath: “Міжнародна дипломатія важлива для налагодження бізнес-відносин”

Під час перебування у Києві Золтан Хорват, засновник Консалтингового ТОВ “East West Mentor” ініціював кілька важливих зустрічей та переговорів, організованих українським офісом “East West Mentor UА” та його керівником Ганною Крисюк. 

Головною метою  візиту  була презентація діяльності консалтингової компанії “East West Mentor” у сфері експортно-імпортних операцій між представниками угорського та українського бізнесу,  а також налагодження більш тісної ділової та економічної  співпраці між двома країнами.

З метою досягнення поставлених цілей пан Золтан провів ряд зустрічей і переговорів. Серед яких зустріч з амбасадорками Міжнародної амбасади жінок підприємниць; народним депутатом України Сергієм Березенком; засновницею ювелірного дому «Zarina» та президентом ГО «Ділові Українські Жінки» Наталею Нетовкіною. Також була підписана Угода про співпрацю із юридичною консалтинговою компанією «EXPATPRO».

Досить важливими  виявились  зустрічі з дипломатичними представниками, зокрема з головою місії ЄС в Україні – Хюґом Мінґареллі,  а також із Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні п. Ерно Кешкень, в ході яких обговорили можливості налагодження Україно-Угорських відносин та реалізації спільних соціальних проектів заради миру і консолідації у різних сферах.

З часу відкриття компанії у Києві пройшло небагато часу, але є цікаві напрацювання і нові контакти про які пан Золтан поділився у інтерв`ю телевізійному каналу «Крокус»: «Сьогодні дуже  важливо максимально працювати у напрямку налагодження бізнес-відносин між Україною та Угорщиною,  але і підтримувати соціальні ініціативи молоді і дітей, особливо з Східної України, тому наш благодійний фонд «Життя без страху» надалі допомагатиме дітям Волноваського району( Донецької області)  і вірить, що скоро для всіх дітей України настане мир і процвітання».