+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Zoltan Horvafh: “Я вірю, що Україна стане багатою і успішною країною”

Zoltan Horvafh: “Я вірю, що Україна стане багатою і успішною країною”

Золтан Хорват (Zoltan Horvath) угорський бізнесмен, представник Торгово-промислової палати України в Угорщині, власник компанії East-West Mentor розповів про своє ставлення до України, про те, чому вирішив відкрити представництво своєї компанії в Україні в той час, коли інвестори побоюються нестабільної економічної ситуації. Та про те, як бізнесмен бачить розвиток своєї компанії в Україні читайте в матеріалі «Журналіста». 

– Ви – великий друг України і просуваєте її інтереси у своїй країні. Що пов’язує Вас з Україною, чому ставлення до неї особливе?

  • З Україною мене пов’язує в першу чергу моя мама, вона українка, родом з Тернопільської області а тепер, нещодавно відкрита в Києві консалтингова компанія East West Mentor та багато друзів, партнерів .

– Чи вірите Ви в те, що українці зможуть подолати кризу і країна знову стане єдиною і незалежною?

  • Я взагалі дуже вірю, що Україна стане успішною і багатою країною, бо це країна можливостей і достатку, країна, в якій працьовиті і позитивні люди, які не бояться викликів, люблять свою країну, поважають свою історію і відстоюють свою цілісність та суверенітет. І сьогодні дуже важливо розвивати добросусідські відносини з Європейськими країнами , співпрацювати у різних напрямках суспільного життя та бізнесу.

– Ви відкрили представництво своєї компанії в Україні, в той час коли інвестори побоюються нестабільної економічної ситуації. Чому Ви вирішили зробити це зараз?

  • Я повторюся, я дуже вірю в Україну і люблю та поважаю українців. Багато позитивної інформації про Україну і інформацію про нові можливості я чув від надзвичайного і повноважного посла України в Угорщині Люби Непоп, саме з нею ми розпочали підтримку соціальних проектів для українських дітей із зони АТО та реабілітацію українських хлопців, які травмувалися в АТО. Також отримую багато інформації від народного депутата України Дмитра Лубінця, на запрошення якого ми відвідували кілька раз Донецьку область і реалізовували спільні дитячі соціальні проекти для дітей. Але дуже важливо для будь-якого інвестора, перш ніж розпочинати свій бізнес чи інвестувати в країну – мати надійних партнерів у різних галузях, партнерів, яким можна довіряти і бути в них впевненому як в собі . У мене такі партнери є – це, в першу чергу, Торгово-промислова палата України , яку з квітня цього року я маю честь представляти в Угорщині та її президент Геннадій Чижиков. Також це Президент Міжнародного Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик Ірина Верещук, засновниця БФ «Я-Волноваха» Яніна Лубінець, генеральний директор Хмельницького металургійного заводу «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова, та моя партнерка по бізнесу в Україні і реалізації великої кількості міжнародних соціальних проектів Ганна Крисюк.

– Відомо, що між Україною і Угорщиною періодично виникають політичні непорозуміння. Чи вважаєте Ви, що зміцнення економічних відносин між країнами допоможе їх вирішенню і кращому розумінню на рівні народів?

  • Якщо між країнами є добре побудовані бізнес відносини, то конфліктів не повинно бути, але ми повинні розуміти що політика також впливає на бізнес, тому вірю, що наші країни і політики обох країн знайдуть компроміс заради взаємовигідної співпраці і світлого майбутнього наших дітей. А щоб конфліктів взагалі не було, потрібно більше спілкуватись, відкривати спільний бізнес в Україні угорцям і навпаки, і реалізовувати спільні соціальні і освітні проекти для наших дітей.

– Ваші плани щодо України, яким Ви бачите розвиток своєї компанії? Чи буде в її діяльності соціальна складова?

  • Компанія East West Mentor надає консалтингові послуги практично у всіх сферах бізнесу, аудиту, аналітики , юридичного консалтингу, піару, комунікацій, лобізму і супроводу інвестицій. Наша компанія буде не просто соціально відповідальною і дуже прогресивною в соціальній відповідальності , особливо у підтримці талановитих дітей та налагодження дружніх відносин серед дітей та молоді між Україною і Угорщиною. Поясню вам, чому моя партнерка і співвласниця компанії East West Mentor Ua Ганна Крисюк вже більше 10 років реалізовує багато всеукраїнських і міжнародних соціальних проектів, багато займається благодійністю і опікою талановитих і малозабезпечених дітей. Це відбувається тому, що як тільки ми почали розмовляти про відкриття компанії в Україні і налагодження бізнес відносин України і Угорщини, то перше що вона запропонувала – це соціальна відповідальність нашої компанії і підтримка українських соціальних ініціатив, на що я одразу погодився, бо добре розумію, що зараз Україні дійсно потрібна підтримка. Також у наших планах на найближчий період є відкриття трьох міжнародних представництв нашої компанії в Європі та Азії, проведення кількох закритих бізнес-форумів і нетворкінгів для власників бізнесу України і Угорщини і розширити можливості доступного ведення бізнесу між нашими країнами.