+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Життя «в масці» внесло значні корективи в бізнес

Життя «в масці» внесло значні корективи в бізнес

Ситуація, яка склалась у світі, по-різному вплинула на ринки, бізнеси та соціум. Більшість підприємців постійно знаходяться в стані пошуку нестандартних і креативних рішень. Це стало значним стимулом для сприйняття діяльності «під іншим кутом». Щодня з’являються оригінальні та сміливі пропозиції, які швидко знаходять своїх прихильників.

Так, життя «в масці» внесло значні корективи, натомість кожен підприємець все ж намагається адаптуватися до сучасних ритмів та умов. І багато з них не лише тримається на плаву, а й використовує ці можливості як плацдарм для поштовху.

Для багатьох компаній в Україні криза стала періодом нових шансів. Бізнеси працюють і розвиваються, дехто лише стартує, але вже має глобальні цілі.

Споживачі більш ретельно підходять до купівлі певних товарів чи послуг, можна сказати, що вони орієнтуються на усвідомлене споживання. Для них важливо, щоб компанія чи бренд виступали гарантом якості, безпеки своєї продукції чи послуг. Це говорить не про тимчасову модну тенденцію у світі, а про комплексний підхід та обізнану зміну стилю життя і цінностей.

Ринок електроенергії також зазнав суттєвих змін, натомість проблематика здебільшого залишилася на тому ж рівні. Я щодня контактую з потенційними партнерами та дійшла до певних висновків. Особи, які приймають рішення щодо співпраці з постачальниками, часто не мають жодного уявлення про формування тарифів вартості електроенергії, які складові впливають на ціну на законодавчому рівні.

Багатьох турбує питання, чому одразу не можна визначити загальну ціну та чому вона відрізняється в різних постачальників?

Звісно, на це впливає багато факторів, наприклад, закупівельна ціна на ринку кожен день різна, і визначити її на майбутнє неможливо. Щодо постачальників, важко оцінити, але здебільшого в формулу розрахунку ціни компанія може включати тариф за її послуги або коефіцієнт, який впливає на ціну.

Новий ринок електроенергії почав існувати у 2019 році. Саме після його створення кожна компанія може обрати незалежного постачальника на вигідних для себе умовах. Порівнюються запропоновані послуги, ціни, графіки оплат і додаткові послуги. Важливим фактором для клієнтів є професіоналізм і бажання менеджера вирішити питання енергопостачання, враховуючи специфіку бізнесу та індивідуальні побажання. Ми повністю розуміємо, як собівартість енергоресурсів впливає на кінцеву вартість кожного продукту, що виробляє бізнес. І іноді це дійсно суттєві витрати або прибутки, які впливають на майбутнє всієї компанії. Саме тому наша компанія «ENERGY 365» надає гнучкі умови співпраці та проводить персональний розрахунок тарифів на основі індивідуальних домовленостей з клієнтом.

Дивлячись на нетривалий період функціонування енергетичного ринку, клієнти часто не знають або не можуть отримати відповіді на свої питання у сфері енергетики. І ми розуміємо важливість отримання цієї інформації для них. Таким чином, ми почали надавати юридичний супровід у сфері енергоконсалтингу. Завдяки цьому всі питання, які стосуються співпраці з поточним постачальником та/або ОСР, вирішують кваліфіковані юристи, які є експертами у сфері ринку енергоресурсів. Щоб скористатися цією послугою, не обов’язково бути клієнтом «ENERGY 365».

На мою думку, будь-яке підприємство повинно будувати свою діяльність на певних принципах. Тому хочу висловити декілька слів про нашу компанію. Діяльність «ENERGY 365» базується на європейських цінностях, відкритості та експертності, які є основоположними для формування прозорого ринку електроенергії та газу.

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» – постачальник енергоресурсів з повним спектром послуг для непобутових споживачів. А цінності та дії компанії підтверджуються реальними фактами:

  • Перша компанія в Україні, що отримала ліцензію постачання послуг комерційного обліку (ППКО);
  • Здобули 2-ге місце в рейтингу постачальників електроенергії «Прозорість енергетичного сектору» у 2020 році;
  • Рівень екологічної безпеки підтверджує сертифікат на систему екологічного менеджменту ISO 14001:2015;
  • Отримали сертифікат системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015, IDT;
  • Енергія, яку ми постачаємо, виробляється за допомогою екологічно відновлювальних джерел: атомних і гідроелектростанцій.

Саме тому понад 300 клієнтів по всій території України довіряють нам свій бізнес, а ми намагаємося стати їх найкращим партнером.

Автор: Анна Гера, директор з продажів ТОВ «Енерджі 365»

Фото: з архіву Анни Гери

Анна Гера, директор з продажів ТОВ «Енерджі 365»