+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Журнал “BusinessWoman” пройшов переакредитацію у Європарламенті

Журнал “BusinessWoman” пройшов переакредитацію у Європарламенті

Журнал “BusinessWoman” створений 27 серпня 2014 року. З часу заснування неодноразово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектів та форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів, за участю всесвітньо відомих фінансових геніїв. Серед грандіозних заходів – щорічний Міжнародний бізнес-форум “Business Woman”, щорічний Економічний форум у Криниці-Здруй, Форум української молоді діаспори (СКУМО), Forum One Ukraine (Olerom), Ukrainian Investment Dialog та ін. У своїй редакційній політиці журнал “BusinessWoman”  бере за пріоритет презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

Цьогоріч “BusinessWoman” пройшов щорічну переакредитацію у Європарламенті та є єдиним українським глянцем, акредитованим у європейських інституціях, що є важливим і знаковим у висвітленні інформації про Україну.

“Кожна акредитація для нашого видання є важливою і доводить, що журнал успішно працює по міжнародним стандартам журналістики та вдало висвітлює інформацію про Україну та українців у світі”, – ділиться засновниця журналу “BusinessWoman” Ганна Крисюк.