+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Журнал Business Woman відсвяткував 6-ту річницю свого створення

Журнал Business Woman відсвяткував 6-ту річницю свого створення

У колі друзів, колег та партнерів у Києві підсумували найбільші досягнення міжнародного глянцевого журналу «Business Woman». А також презентували його новий випуск.

Саме 6 років назад, 27 серпня вийшов перший номер журналу. На сторінках «Business Woman» ви можете прочитати надихаючі історії успіху успішних жінок та чоловіків зі сфери бізнесу, політики, громадського сектору. Дізнатись та долучитись до глобальних екологічних чи соціальних ініціатив та ін..

Героїнею святкового випуску стала Народна депутатка України, заступниця голови комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом у Верховній Раді України IX скликання, голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС, членкиня Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, асоційована членкиня бізнес-клубу «Business Woman Club», волонтерка Марія Мезенцева.

На презентації ювілейного випуску глянцю були присутні багато відомих та успішних людей України: Надзвичайний та Повноважний посол Куби в Україні Натача Діас Агілера, Надзвичайний та Повноважний посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, Народні депутатки України Ірина Верещук та Марія Мезенцева, учасниці міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» та ін..

Гості свята вітали редакцію «Business Woman» з ювілеєм, а смачний торт з гравіюванням доповнив атмосферу свята.