Жіноче об’єднання на виставці Олени Іванової під патронатом VIDNOVA: мистецтво, що єднає, лікує і надихає — Олеся Тарасенко

Жіноче об’єднання на виставці Олени Іванової під патронатом VIDNOVA: мистецтво, що єднає, лікує і надихає — Олеся Тарасенко

Нещодавно учасниці нашого Жіночого клубу при Ukrainian-Swiss Foundation VIDNOVA мали унікальну можливість долучитися до особливої мистецької події — виставки української художниці Олени Іванової. Цей захід став більше, ніж просто культурним вечором. Він відкрив простір довіри, глибини та внутрішнього діалогу — саме того, що зараз так важливо для кожної жінки, яка живе у період змін і викликів.

Наші Жіночі клуби під патронатом VIDNOVA — це неформальне, але потужне об’єднання активних українок у Швейцарії, які прагнуть не просто адаптуватися до нових реалій, а знайти тут своє місце для розвитку, підтримки та збереження національної ідентичності. Ми регулярно організовуємо зустрічі, лекції, майстер-класи та культурні події — усе, щоб створити живий простір єдності, натхнення і взаємопідтримки.

Виставка Олени Іванової — це щира, емоційна історія, розказана мовою фарб і світла. Картини художниці — це не просто зображення, це відчуття війни, втрати, болю, надії та глибокої внутрішньої трансформації. Вона веде глядача від темряви до світла, від розпачу до віри. Це мистецтво, що не лише прикрашає простір, а й лікує душу.

Особлива подяка Ларисі Діденко, керівниці департаменту культури VIDNOVA, чия ініціатива і любов до українського мистецтва зробили цю зустріч можливою. Її робота над культурною дипломатією та розуміння ролі мистецтва у відновленні суспільства надихає нас рухатися вперед.

Вечір пройшов у теплій, ніжній атмосфері, де ми не просто ознайомилися з унікальними роботами художниці, а й поділилися думками про жіночу силу, витривалість і здатність через творчість перетворювати біль у джерело краси і сили. Мистецтво стало нашим культурним фронтом, де кожна картина — це голос, що підтримує Україну.

Як я часто наголошую, і як підкреслила й Олеся Тарасенко, засновниця VIDNOVA та представниця журналу Business Woman в Швейцарії.

“Ця виставка — не просто колекція картин. Це голос жіночої душі, що закликає нас не здаватися, тримати світло в серці і підтримувати одна одну. У часи випробувань мистецтво об’єднує, лікує і дає сили рухатися вперед. Саме тому наші жіночі клуби — це не лише про спільноту, а про справжню силу жіночої солідарності.”

Цей захід вкотре нагадує, що культура — це наш міст, що єднає, зцілює та надихає. Навіть коли навколо зміни, мистецтво дає нам надію і сили жити, творити і перемагати.

Запрошую кожну жінку приєднатися до нашого жіночого об’єднання, щоб разом створювати простір сили, підтримки та дії. Адже саме у спільноті народжується справжня потужність і зміни.

Читайте також: Українки досягають нових висот на світових спортивних змаганнях

Фото: Олеся Тарасенко