+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

«Жіноча рада Донбасу» розширює кордони співпраці!

«Жіноча рада Донбасу» розширює кордони співпраці!

«Жіноча рада Донбасу» плідно співпрацює з різними об’єднаннями жінок не тільки України, але й за кордоном. Завдяки цьому було реалізовано безліч проєктів для підтримки вразливих категорій громадян.

Минулого року членкині організації брали активну участь у жіночому форумі, який проводився на Хмельниччині 03 березня 2020 року та був організований громадською організацією «МОЖУ» (Міжнародне об’єднання жінок України). На форумі ми познайомилися з представницями інших партнерських об’єднань і намітили плани на 2021 рік. З деякими вже й уклали Меморандум про співпрацю. Одною з таких є організація Ольги Семанчакової, яка знаходиться в Словаччині, у місті Татри. У 2015 році вони почали впроваджувати міжнародну програму «Здорова нація».

Проєкт передбачає оздоровлення універсальним препаратом – органічним йодом. Саме він необхідний для правильного функціонування нашого організму. Йод належить до мікроелементів, активно впливає на обмін речовин і тісно пов’язаний з функцією щитоподібної залози. Препарат
рекомендують використовувати дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку, військовим і всім, хто бажає підтримати свій організм і захистити його від щоденного впливу негативних факторів.

Перші результати співпраці вже є. Нам вислали партію пляшок органічного йоду. Сьогодні ми активно пропонуємо його мешканцям Волноваського району, де відбувається ескалація військового конфлікту. Саме в цьому регіоні люди дуже схильні до стресу. Дякуємо нашим партнерам за надану допомогу та маємо надію на подальшу співпрацю!

Автор: Голова «Жіночої ради Донбасу» Наталія Крупіна