+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Жінки-підприємиці в галузі ІТ в Україні та Косово — інновації, виклики та загальнолюдські цінності

Жінки-підприємиці в галузі ІТ в Україні та Косово — інновації, виклики та загальнолюдські цінності

Асоціація експертів зі сталого розвитку та 2X Global запрошують Вас на спільну подію “Жінки-підприємиці в галузі ІТ в Україні та Косово — інновації, виклики та загальнолюдські цінності”. 2X Global – глобальна міжнародна організація, що об’єднує інвесторів, донорів та посередників, які здійснюють діяльність на державних і приватних ринках.  

29 березня о 16:00 Цифрова та фінансова спільнота практиків спільно з Асоціацією експертів зі сталого розвитку запрошують до дискусії на тему Міжнародного жіночого дня цього року «DigitALL: Інновації та технології для гендерної рівності» з акцентом на реалії, з якими стикаються жінки-підприємиці в галузі ІТ в Україні🇺🇦 та Косово🇽🇰.

📈Понад десятиліття Україна – провідний європейський центром експорту програмних послуг у сфері ІКТ, причому за активної участі жінок-підприємиць. Після повторного повномасштабного російського вторгнення у 2022 році місцеві жінки-підприємиці ІКТ стикаються з більшою кількістю викликів, ніж будь-коли. У той же час Косово прагне трансформуватися у цифрову економіку, спираючись на повсюдний оптоволоконний зв’язок і зростаючі цифрові навички. Очевидно, що і Україна, і Косово є цікавими прикладами стійкості та успіху на тлі шалених викликів.

📌Приєднуйтесь до відвертої дискусії 29 березня о 16:00 за Києвом. Франческа Далла Поцца, головна економістка групи фінансової інклюзивності Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), обговорить зі своїми українськими та косовськими співрозмовницями, що потрібно для успішного ведення цифрового бізнесу у складних і нестабільних операційних умовах.

Зареєструватися можна тут⬇️:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEqfuCopjojGdcRF4ZcnnmDp9oz46GZJMsU