+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

“Жінка може все”, – Ганна Крисюк

“Жінка може все”, – Ганна Крисюк

Президентка “Business Woman Club” Ганна Крисюк виступила на ХХХ Економічному форумі у місті Карпач (Польща). Тема виступу: “Вищий рівень фемінізації органів управління як запорука успіху”.

Дискусія на тему залученості та ролі жінок в органах державного управління проходила в рамках однієї з секцій форуму – “Ukraine Forum”.

Під час свого виступу Ганна Крисюк розповіла про власні ініціативи та проєкти, зокрема про міжнародний жіночий закритий бізнес-клуб “Business Woman Club“, міжнародний глянець “Business Woman” та глобальну екоініціативу “Greening of the Planet“.

“Більше 9 років займаємося створенням платформ, де успішні жінки мають шанс репрезентувати себе, свою діяльність та знайти однодумців.”

Зазначає пані Ганна.

Пані Ганна наголосила на тому, що жінки ні в якому разі не повинні відмовлятися від лідерських позицій та ініціатив, щоб досягати нових вершин.

«Якщо Ви ідейна, якщо Ви цілеспрямована, якщо у Вас є багато досвіду і Ви готові брати на себе відповідальність та доводити справу до кінця, тоді немає значення жінка Ви, чи чоловік».

Президентка також торкнулася теми залученості жінок до української політики, згадавши створену у 2014 році Жіночу раду Донбасу, яку утворюють представниці різних гілок влади, ОТГ, бізнесу регіону.

«Схиляю голову перед  цими жінками за те, що вони не побоялися залишитися та відстоювати інтереси країни близько до фронту, та за те, що вони не втрачають свою жіночність та амбіційність. Жінка може все!».

Користуючись нагодою Ганна Крисюк запросила всіх присутніх долучатися до глобального екологічного проєкту “Greening of the Planet”.

Глобальний екопроєкт «Greening of the Planet» об’єднав нас усіх навколо спільної мети – збереження екосистеми нашої Планети. Долучайтеся і ви. Збережімо разом нашу Землю!”

Нагадаємо, що журнал “Business Woman” виступає іноформаційним партнером ХХХ Економічного форуму у місті Карпач (Польща).