+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Західноукраїнський Форум Партнерства обʼєднав бізнес, владу та громадське суспільство.

Західноукраїнський Форум Партнерства обʼєднав бізнес, владу та громадське суспільство.

У Львові відбувся економічний Західноукраїнський Форум Партнерства, організований Департаментом економічної політики Львівської ОДА за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Форум відвідала засновниця журналу Business Woman та голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк та прокоментувала подію: «Зараз вкрай важливими є взаєморозуміння та підтримка – підприємцями один одного, владою – підприємців і всього суспільства, суспільством – підприємців, влади, ЗСУ, волонтерів тощо. Західноукраїнський Форум Партнерства виступає потужною платформою для покращення цієї співпраці».

Форум обʼєднав понад 800 представників українських та міжнародних компаній, влади та соціальної сфери та став місцем для для підтримки та розвитку українського бізнесу.

Під час форуму відбулися панельні дискусії, присвячені найактуальнішим темам сфери політики, економіки та бізнесу; виставка релокованих підприємств та франшизного бізнесу; виставка українських стартапів; експо-виставка ключових підприємств регіону та країни; та інше.

Також на форумі представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентували грантові можливості для українським МСП. Актуальні гранти за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit