+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Юрій Болоховець про глобальну екоініціативу “Озеленення планети”

Юрій Болоховець про глобальну екоініціативу “Озеленення планети”

20 березня Державне агентство лісових ресурсів України разом із БФ Озеленення України за підтримки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство закордонних справ України планують реалізувати глобальну екоініціативу “Озеленення планети” — у 100 країнах світу за 1 добу висадити 1 мільйон дерев.

Із цього приводу відбулась зустріч з однією із організаторів проєкту Ганною Крисюк та завідувачем Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Державного агентства лісових ресурсів України Любов’ю Поляковою, де було обговорено організаційно-технічні моменти реалізації проєкту, взаємодію між співорганізаторами в областях та лісівниками, подальші кроки популяризації проєкту в Україні та за кордоном.

Голова Державного агентства з лісових ресурсів України впевнений, що цей проєкт змінить не тільки екосвідомість українців, але й налагодить більш дружню і тісну співпрацю бізнесу, влади, представників ЗМІ, громадськості з лісівниками.

Нагадаємо, що у 2020 році організаторами за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України, в рамках проекту «Озеленення України», було реалізовано масштабну екологічну Акцію «1 000 000 дерев за 24 години». У рамках даної Акції за добу разом з партнерами було висаджено понад 2 млн. дерев. Участь в ініціативі взяли 53 тисячі українців із усіх областей України та 10 країн світу. Дане досягнення відзначено реєстрацією світового рекорду.

Цього року «Озеленення України» переходить у всесвітню ініціативу з висадження дерев – «Озеленення планети». Реалізація проєкту «Озеленення планети» запланована на 20 березня 2021 року.