+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Які сумки підходять до пуховиків?

Які сумки підходять до пуховиків?

Пуховик у нас дуже популярний. Тому тема сьогоднішнього обговорення  – яку сумку носити з пуховиком тієї чи іншої моделі.

Важливий момент в розборі питання, яку сумку носити з пуховиком взимку – це матеріал, з якого вона зроблена. Самі дуті куртки обшиті водовідштовхувальною тканиною-плащівкою, і це вже диктує деякі закономірності:

  •  Завжди хороший варіант – шкіра або гладкий кожзам.
  • Лакований замінник теж підійде, але не до зовсім вже спортивних варіацій верхнього одягу, скоріше, до елегантних “міських” моделей.
  • Сумка може бути з тканини – але тільки з щільної, яка тримає форму за рахунок каркаса або якихось особливостей конструкції. Торба до пуховика – не те, а ось якась молодіжна “бананка” з щільного матеріалу – те, що треба!
  • Хутро – досить епатажне рішення, але якщо це сумочка з кольорового, “довгошерстого” штучного хутра – то до якогось нетривіального пуховика без власної хутряної обробки вона може підійти. Скажімо, зелений або синій хутряний аксесуар до яскраво-лимонної куртки – це цікаво, тоді як соболине хутро до спортивного верхнього одягу, просто нерозумно.
  • В’язані сумки – спірне рішення, взимку і восени вони взагалі не дуже практичні через сніг і дощ. Але якщо ви знайшли симпатичну в’язану сумку, то вона повинна бездоганно поєднуватися з шарфом і шапкою.
  • Сміливе, але хороше і сучасне рішення – сумка з яскравого гнучкого пластику, прозорого щільного поліетилену або навіть силікону.
Які сумки підходять до пуховиків? 2

Як підібрати сумку в залежності від моделі пуховика?

Яка сумка підійде до конкретної моделі куртки-пуховика, визначається довжиною цього верхнього одягу, силуетом, наявністю або відсутністю пояса.

  • До спортивного пуховика – тобто короткого, мега-актуальна поясна сумка, але носити її взимку зручніше через плече. «Бананка» безпосередньо на поясі має сенс хіба що з ультракороткими (вище талії) дутими куртками.
  • До моделей оверсайз (тобто, якщо пуховик об’ємний і не приталений) в сезоні 2019-2020 можна носити або шоппери, або інші великі сумки чіткої геометричної форми.
  • До довгих пуховиків-пальто – строгі, класичні сумки-тоути: прямокутні або трапецієподібні, жорсткі, з короткою ручкою. Їх носять в руці, а не на плечовій лямці. Або ж — невеликі, контрастного кольору сумочки на жорсткому каркасі і на вузькому довгому ремінці або ланцюжку (скажімо, до червоного пуховика – яскраво-синя сумочка).
Контрасти в образі — це стильно і цікаво

Як поєднувати образ з пуховиком і сумкою?

Здавалося б, зимовий верхній одяг вже досить чітко диктує образ. Але вибирати, яка сумка підійде до пуховика, потрібно з урахуванням інших аксесуарів – головного убору, шарфа, взуття і т. д. Всі ці деталі створюють стилістику образу в тих випадках, якщо сам пуховик стилістично може вважатися універсальним.
Наприклад, до чорного пуховика до коліна можуть підходити кольорові чоботи і берет – тоді сумка потрібна в колір головного убору, причому це не повинна бути дуже велика сумка.

Які сумки підходять до пуховиків? 3

До кольорового пуховика – “кокону” – білі або чорні зимові кросівки, шапочка-біні, широкий снуд в два оберти і шоппер зі шкірозамінника.
До золотистого або сріблястого («металік») пуховика – чорна сумка і чорні черевики. Ускладнювати такий образ яскравими кольорами надмірно проблематично.
До пуховика «трапеції» (один з можливих фасонів «оверсайзу») може підійти навіть великий, яскравий клатч-конверт, який треба буде носити в руках (і тут саме час згадати про стильні рукавички) або на довгому ремінці. Взуття при цьому може бути на підборах, а в якості головного убору – шапка великої в’язки або маленький беретик.

Які сумки підходять до пуховиків? 4

І звичайно, постійно носячи пухові куртки, не варто обмежуватися сумками і забувати про різноманітні рюкзаки – але це тема для окремої розмови.