+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Як потрапити до Лувру без черги? Музей оголосив про свій перший цифровий архів, який вміщає понад 482 000 експонатів

Як потрапити до Лувру без черги? Музей оголосив про свій перший цифровий архів, який вміщає понад 482 000 експонатів

Якщо є щось, чого нам дуже не вистачало за останній рік, так це можливості годинами бродити по залах наших улюблених музеїв і галерей. Особливо у відпустці; Одним із кращих методів пізнання нового міста і його історії є ознайомлення з реліквіями і мистецтвом. У Парижі перша зупинка, звичайно ж, Лувр. Неважливо скільки разів ви проходили під скляною пірамідою, адже завжди є щось нове, що можна в ній відкрити. І хоч ми не можемо з упевненістю сказати, коли наступного разу у нас буде можливість відвідати Лувр особисто;  Лувр нещодавно зробив можливим віртуальний досвід відвідування музею, запустивши цифрову базу даних для безкоштовного перегляду в Інтернеті.

Тепер дослідники та любителі мистецтва і навіть будь-який користувач Мережі зможуть побачити понад 480 000 творів мистецтва, що зберігаються в одному з найзнаменитіших музеїв світу.

Человек недели: Жан-Люк Мартине - Статьи

Сьогодні Лувр стирає пил зі своїх скарбів, навіть маловідомих. Вперше кожен охочий може отримати доступ до всієї колекції робіт з комп’ютера або смартфона безкоштовно, незалежно від того, виставлені вони в музеї, взяті в тимчасове користування або знаходяться на зберіганні. Чудова культурна спадщина Лувру – це все тепер на відстані одного кліка! Я впевнений, що цей цифровий контент буде ще більше надихати людей приходити до Лувру, щоб особисто познайомитися з колекціями”, – сказав президент музею Жан-Люк Мартінес.

База даних пропонує безліч можливостей, які допоможуть вам почати пошук. Ви зможете дослідити архіви за допомогою простого або розширеного пошуку, записів кураторських відділів або тематичних альбомів. Якщо ж ви захочете ще раз побродити по неймовірних залах музею або відвідати його вперше – ви зможете скористатися інтерактивною картою, яка дозволяє віртуальним відвідувачам досліджувати Лувр кімната за кімнатою.

Тож чого ви чекаєте?