+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Як підбити підсумки року і спланувати наступний

Як підбити підсумки року і спланувати наступний

Наближається кінець 2021 року і вже незабаром наші стрічки в соцмережах наповняться підсумками року всіх друзів і знайомих. Радимо обов’язково проаналізувати свій рік і підбити підсумки, навіть якщо ви не будете публікувати їх на своїй сторінці.

Ось кілька порад, як зробити це ефективно:

✔️ Згадайте весь рік, і успіхи, і невдачі. Цілі, які ставили. Людей, які вплинули на ваше життя в цьому році.

✔️ Намалюйте лінію часу, яка символізує минулий рік, і відзначте на ній важливі для вас події. А потім проаналізуйте, що вам дали ці події, як вплинули на ваш світогляд, що змінили.

✔️ Пропишіть вдячність всім, хто вплинув на ваше життя в цьому році позитивно чи негативно. Подякуйте всім.

✔️ Сформуйте та запишіть висновки року. Чого ви навчилися в себе? Поки ви будете виконувати попередні кроки, у вас обов’язково виникнуть нові ідеї, ви краще зрозумієте себе і сформуєте нові «правила життя».

Потім обов’язково слід розписати плани й цілі на новий рік. Можна використати класичний інструмент аналізу і планування життя — колесо балансу. Це допоможе сформувати цілі у різних, важливих для вас, сферах.

Не поспішайте одразу після підбиття підсумків планувати наступний рік, бо для цього потрібна енергія, так званий ресурсний стан. Можливо, краще зробити це після святкового відпочинку.