+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Виступи української делегації у секціях “Роль жінок під час війни” та “Соціальна відповідальність бізнесу” на Invest Cuffs 2023 у Кракові

Виступи української делегації у секціях “Роль жінок під час війни” та “Соціальна відповідальність бізнесу” на Invest Cuffs 2023 у Кракові

Українська делегація взяла провела дві важливі секції в українській кімнаті “Strefa_UA” інвестиційного форуму Invest Cuffs 2023 у Кракові. В українському просторі протягом дня проходили різні зустрічі, переговори та дискусії для усіх, хто цікавиться Україною.

Учасниці Business Woman Club виступили в двох секціях: «Роль жінок під час війни» та «Соціальна відповідальність бізнесу». Модерувала обидві секції президентка Business Woman Club Ганна Крисюк.

Секція «Роль жінок під час війни» привернула особливу увагу учасників заходу. Виступили чотири експертки: Вероніка Марчук, президентка Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць в Україні, Марія Чорна, експертка з питань аграрної політики, очільниця Кіровоградської обласної державної адміністрації в 2021-2022 рр., та Оксана Шоорлеммер, голова українсько-німецької організації «Nord Haus UA e.V.». Вони розповіли про внесок жінок на шляху до перемоги України, поділились особистим досвідом організації закупівлі, перевезення та доставки гуманітарних вантажів, допомоги біженцям, а також розказали про можливості повоєнного відновлення України.

У секції «Соціальна відповідальність бізнесу» виступали Аліна Скоморохова, генеральна директорка спеціалізованого металургійного підприємства «ТІН ІМПЕКС», голова ГО “МОЖУ”, Ярослава Бояркіна, керівниця Київського представництва компанії «DC Privilege», та Анастасія Ляшко, СЕO IT компанії «Trionika». Вони розповіли про соціальну відповідальність українського бізнесу, ділилися власним досвідом та інноваційними підходами у різних галузях економіки, а також висвітили питання, пов’язані наданням гуманітарної та фінансової допомоги ЗСУ,  ВПО та іншим постраждалим під час війни.

У ході виступів в українському просторі “Strefa_UA” проходив тихий аукціон мистецьких робіт для збору коштів на дрони у межах нового проєкту “1000 розвідувальних дронів для України” реалізованого Міжнародним штабом допомоги українцям та БФ “Dignitas”, за підтримки Львівської та Донецької ОВА. Гості секцій задавали питання і пропонували можливості подальшої співпраці для допомоги Україні.