+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Виставка аргентинських фотохудожниць

Виставка аргентинських фотохудожниць

Сьогодні в приміщенні Укрінформу відбулось відкриття виставки фотографій «Земля, що невпинно змінюється, наше джерело натхнення та наше коріння».

Унікальну фотовиставку, присвячену різноманіттю та красі природи, підготували Посольство Аргентинської Республіки в Україні у співпраці з Асоціацією «Маріанне Аргентина» та аргентинським журналом «Be Cult».

Фотовиставку представила пані Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Мікусінскі.

«Ця виставка представить нам красу природи та її взаємозв’язок із нашим місцем на цій землі через проникливий погляд жінок-художниць. Їхні роботи, виконані в різних стилях та техніках, які передають досвід і почуття, відображаючи їхні погляди в обличчях, пейзажах та кольорах»,

— сказала Посол Аргентини.

На відкриття фотовиставки відвідала Ганна Крисюк і привітала пані Посла з відкриттям такого важливого заходу. «Виставка просто неймовірна, стільки ідей, смислів та емоцій передають, здавалося б, звичайні фотографії. Як сказала пані Посол, ця виставка справді об’єднує наші дві країни через образи, притаманні нашій культурі. Роботи мисткинь надихають і розкривають Аргентину нового виміру», — ділиться пані Ганна.

На виставці представлені роботи наступних аргентинських фотохудожниць: Стефані Феррон, Ґабріели Ґолдер, Нори Іньєсти, Матільде Марін, Даніели Мастрандреа, Фернанди Рівера Луке, Роміни Оразі, Ліли Сіеґріст, Софі Вебер.

Виставка триватиме з 19 листопада до 5 грудня 2021 року в приміщенні Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, Україна. У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.