+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Висадження дерев в зоні Чорнобиля в рамках глобальної ініціативи “Greening of the Planet”

Висадження дерев в зоні Чорнобиля в рамках глобальної ініціативи “Greening of the Planet”

29 червня в рамках глобальної ініціативи “Greening of the Planet” у зоні Чорнобиля було висаджено 35 дерев. Акція проводилася в знак пошани та пам’яті ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС. Про дану подію повідомила Ганна Крисюк на своїй сторінці у Фейсбук.

“Дякуємо за сприяння у реалізації висадки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України а також подяка співробітникам @державне_агенство_україни_з_управління_зоною_відчуження за допомогу у висадці і перевірці на радіоактивності землі, щоб була допустима норма, і, звісно, в отриманні усіх дозволів на в’їзд на територію та за коротку екскурсію, щоб побачити територію, яка доступна для відвідувачів.”

Повідомила Ганна Крисюк.

Президентка Business Woman Club подякувала всім причетним до даної події, зокрема компанії Akvilon.ua, Dima Kanin, Nikolay Kanin та численним координаторам і співорганізаторам із різних областей України – Irina Tesliuk, Nadiia Chystiak, Дмитрий Кулибабин.

“Дякую також нашій Liliana Dmitrieva за вибрані деревця, які тепер будуть відвідувачам нагадувати за нашу екоініціативу, яка не тільки відновлює екосистему землі, але і об’єднує людей планети . Ми написали усіх організаторів на бірочках дерев Sergey Gaydaychuk, Роман Абрамовський, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Державне агентство лісових ресурсів України, Юрій Болоховець, Business Woman Club. Звісно виконали обіцянку і висадили дерево Олеся Петровна.”

Зазначила Ганна Крисюк.