+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Виробництво безкаркасних меблів: бізнес-ідея на мільйон

Виробництво безкаркасних меблів: бізнес-ідея на мільйон

Безкаркасні меблі зручні і легко вписуються в інтер’єр будь-якої квартири, або приватного будинку. Модульні дивани та крісла-мішки подобаються підліткам, а за зручністю і простотою переміщення в рази перевершують своїх каркасних і масивних братів. При цьому модульну систему з задоволенням купують в будь-який час року. Тому велика різноманітність моделей зробить ваш магазин безкаркасних меблів привабливим для людей різного віку, пише Bizz Ідея.

Нижче ми розглянемо виробництво безкаркасних меблів як бізнес-проект, який допоможе початківцям відкрити свою власну справу.

Суть бізнес-ідеї

Суть бізнес ідеї полягає у виготовленні простих та модульних безкаркасних меблів під замовлення та на роздрібний продаж.

Для офіційної реєстрації вам буде достатньо зареєструватись як фізична особа-підприємець – ФОП. Але якщо планується співпраця з освітніми закладами, а також іншими державними установами, то відразу відкривайте товариство з обмеженою відповідальністю – ТОВ. ФОП відкрити простіше і для перших кількох років роботи цієї форми буде достатньо.

Цільова аудиторія бізнес-проекту – батьки дітей від 1 до 18 років, а також молодь до 35 років, дитячі центри.

Для залучення покупців ательє використовують індивідуальний каталог, в якому кожен варіант виробу можливий з різного виду тканини – плащовка, болонья, екошкіра тощо. Пропонуйте більше 10 варіантів забарвлення, а також передбачте розробку індивідуальної моделі з націнкою 20-25% від стандартної вартості.

Продаж без каркасних меблів рекомендується здійснювати через спеціалізований магазин і популярні соціальні мережі. Соцмережі дають можливість охопити більшу кількість покупців без прив’язки до місцевості. Доставку в інші населені пункти України можна здійснювати через Нову пошту, з якою укладіть письмовий договір про довготривалу співпрацю.

Інвестиції у виробництво безкаркасних меблів

Щоб реалізувати бізнес-план з організації майстерні безкаркасних меблів потрібні початкові вкладення. Загальну суму початкових вкладень складуть:

Стаття витратВартість
1Маркетинг21 000
2Придбання меблів та обладнання92 400
3Придбання витратних матеріалів на два місяці вперед135 000
4Оренда приміщення (за два місяці)30 000
5Зарплатний фонд персоналу (за 2 місяці) з виплатою в пенсійний фонд108 000
 Разом:386 400

Початкові витрати можна скоротити за рахунок зменшення числа співробітників і придбання вживаного обладнання. Але будьте готові до збільшення витрат на амортизацію, оскільки старе обладнання буде частіше виходити з ладу.

Потенційний дохід та рентабельність

На виробництво безкаркасних меблів сезонність не має жодного впливу. Тому основні чинники, від яких залежить прибуток – це кількість замовлень і вплив реклами. Якщо в майстерні відсутні сильні конкуренти, то в місяць 1 майстер буде приносити не менше 305 000 гривень. А в рік виручка складе від 3 660 000 гривень.

Порахуємо чистий дохід, віднімаючи витрати в місяць:

305 000 – 161 000 = 144 000 гривень. З цієї суми 50% буде йти на закупівлю витратних матеріалів. Разом в місяць чистий дохід становить 72 000 гривень. У рік невелике виробництво безкаркасних меблів буде приносити 864 000 гривень чистого прибутку.

Рентабельність бізнесу з виготовлення безкаркасних меблів: (72 000/386 400) х 100% = 18,63%. З урахуванням всіх ризиків виробництво безкаркасних меблів окупиться через 1,5-2 роки.