+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Встановлено рекорд України із одночасної висадки 8000 саджанців лісу

Встановлено рекорд України із одночасної висадки 8000 саджанців лісу

6 листопада компанія «Рійк Цваан Україна» за підтримки «Юнілівер Україна», Посольства Королівства Нідерланди в Україні та за участі Air France-KLM в Українi встановила рекорд України із одночасної висадки 8000 саджанців лісу в Бориспільському лісовому господарстві. 

Це абсолютний рекорд України серед міжнародних компаній, які ведуть свою діяльність в Україні. Присутні на заході представники Книги рекордів України офіційно зафіксували факт висадки рекордної кількості дерев. Рекорд зафіксовано у категорії «Масові заходи, екологія» як перший екологічний флеш-моб організований іноземними компаніями «Рійк Цваан Україна» з висадцки 8000 дерев.

Генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк разом і представниця Книги рекордів Надія Чистяк, які також взяли участь у висадці дерев, вручили організаторам та ініціаторам офіційні дипломи Національного проекту «Книга рекордів України» і подякували за таку важливу місію з озеленення планети.

В свою чергу пані Ганна Крисюк ініціювала новий всеукраїнський і міжнародний флеш-моб з озеленення планети і висадці протягом року 1 000 000 дерев. Ініціаторка пообіцяла особисто підтримати і допомогти реалізувати всі ініціативи з висадки дерев, а через рік зібрати всіх учасників і нагородити відзнаками. Також кожен учасник матиме можливість презентувати свій куточок. Долучайтесь! 

Джерело