+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

#ВонаМоже: Корпоративна та соціальна відповідальність

#ВонаМоже: Корпоративна та соціальна відповідальність

Як створити соціально-відповідальну компанію та приймати управлінські рішення, які є прийнятними з точки зору цілей і цінностей суспільства, а не лише максимізації прибутку? Як запровадити корпоративну соціальну відповідальність, як концепцію управління, в рамках якої компанії інтегрують соціальні та екологічні проблеми у свої бізнес-операції? Як підприємиці України роблять свій внесок в краще суспільство і більш чисте довкілля?

Реєструйтеся та отримуйте нагадування про подію: https://forms.gle/gxL5aeqoxPHJBuG8A

Про свій досвід встановлення вдалого балансу між економічними, екологічними, етичними і соціальними аспектами бізнесу розкажуть:

  • Аліна Скоморохова — генеральна директорка та співзасновниця спеціалізованого металургійного переробного підприємства “ТІН ІМПЕКС”, співзасновниця ТОВ Українська Бурштинова Мануфактура; співвласниця фотовольтаічних станцій Єкотехнік.
  • Ганна Крисюк — президентка міжнародного жіночого клубу Business WOMAN Club, власниця міжнародного глянцю Business WOMAN, генеральна Директорка Книги рекордів України, ініцаторка та організаторка глобальних еко ініцатив «Озеленення України. Озеленення планети».
  • Світлана Гайдайчук — співвласниця компанії Vavilon, фабрика дизайнерських меблів на замовлення для приватного та комерційного сектору; співвласниця компанії ForHotelGroup, консалтинг в сфері LEAN готель, меблеві рішення для креативних готелей; засновниця та ментор Всеукраїнського LEAN Challenge.

Дискусія відбудеться українською мовою.

Приєднуйтеся до стрімів на YouTube каналі “Власна справа” або на Facebook-сторінці Американського дому 26 березня о 18:30.

Захід є частиною серії дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах та є спільною ініціативою Інституту партнерства та сталого розвитку та Американського дому. Модераторка дискусії — Дар’я Мустафіна, засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку, Академії для жінок-підприємиць (Academy for Women Entrepreneurs) , спільноти жінок, які надихають Inspiring Women.

Більше інтерв’ю з жінками, які рухають свої галузі, можна переглянути на YouTube каналі “Власна Справа”, а також на сторінках Інституту партнерства та сталого розвитку та Inspiring Women у Фейсбук.

Програма Inspiring Women здійснюється в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S.Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.” U.S. Embassy Kyiv Ukraine.