+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Vogue UA представить масштабний артпроєкт до 30-річчя незалежності України

Vogue UA представить масштабний артпроєкт до 30-річчя незалежності України

30 липня в Центрі сучасного мистецтва М17 відкривається виставка “Futurespective: 30 обкладинок Vogue UA від українських художників”. Виставка буде присвячена 30-річчю Незалежності України. Про це повідомляє LifeCьогодні.

Масштабний артпроєкт журналу Vogue UA, що відкриється в Центрі сучасного мистецтва М17 30 липня, присвячений 30-річчю Незалежності України і демонструє погляд художників на тему майбутнього. Серед учасників – Арсен Савадов, Павло Маков, Ілля Чичкан, Ілля Ісупов, Валерія Трубіна, Маша Шубіна, Олена Ємчук. Несподівані і провокативні роботи стануть основою виставки в М17, диджитал-проєкту в соціальних мережах журналу і будуть опубліковані в колекційному номері Vogue UA (липень-серпень 2021).

Перший в історії українсього видання Vogue артномер вийшов друком 2014 року, на обкладинці якого була Марина Абрамович – одна з головних фігур в сучасному мистецтві. Відтоді було випущено ще п’ять номерів з концептуальними проєктами видатних художників – Ванесси Бікрофт, Олімпії Скеррі, Нан Голдін, Коко Капітан, Пола Мпагі Сепуя. Цього року 30 художників створили власні версії обкладинки українського Vogue, представивши цим своє бачення теми Future (“Майбутнє”).

Куратор виставки Світлана Старостенко розповіла про дискурс проєкту:

“Дискурс проєкту – майбутнє у всьому його різноманітті. У художників немає мети його передбачити. Але вони, кожен у своїй особливій манері, висловлюють якусь колективну пам’ять, тривожність сьогодення, передчуття прийдешніх подій. Виставка виходить ретроспективою і анонсом одночасно. Є у мистецтва така унікальна властивість: проживати майбутнє вже сьогодні, представляючи ідеальне – доконаним.

Відвідати виставку ви зможете в Центрі сучасного мистецтва М17 з 30 липня по 27 серпня у Києві.