+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Visa почала проводити транзакції з криптовалютою

Visa почала проводити транзакції з криптовалютою

Компанія Visa дозволила проводити транзакції з криптовалютою. Йдеться про USD Coin (USDC), яка прив’язана до долара США і працює на блокчейні Ethereum і блокчейні Algorand.


USDC — це стейблкоін, у якого майже немає таких різких коливань вартості, як у багатьох інших криптовалют, що робить його життєздатним варіантом для проведення платежів.

Як пише Reuters, таким чином компанія не хоче відставати від інших платіжних систем (наприклад, Mastercard), які починають використовувати криптовалюту.

«Ми бачимо зростаючий попит з боку споживачів у всьому світі на можливість доступу, зберігання та використання цифрових валют, і ми бачимо попит з боку наших клієнтів на виробництво товарів, що забезпечують такий доступ для споживачів», – сказав Кай Шеффілд, глава відділу криптовалюти в Visa.

Як це працює? Якщо клієнт вирішує використовувати карту Crypto.com Visa для оплати кави, цифрова валюта, що зберігається в гаманці криптовалюти, повинна бути конвертована в традиційні гроші. Гаманець для криптовалюти буде вносити традиційну фіатну валюту на банківський рахунок, який буде підключений до Visa в кінці дня для проведення будь-яких транзакцій, що збільшує вартість і складність для бізнесу.