+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Відбулося висадження Алеї Незалежності України

Відбулося висадження Алеї Незалежності України

Сьогодні, 20 серпня, організатори міжнародного екологічного проєкту “Greening of the Planet” ініціювали висадку дерев з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.

Під час заходу поважні гості висадили 30 дерев до тридцятої річниці незалежності. Участь у заході взяли перші особи держави й Надзвичайні та Повноважні Посли країн світу в Україні. Також до висадження приєдналися учасниці бізнес-клубу «Business Woman Club».

«Проєкт «Озеленення планети» для нас – це глобальна ініціатива нашого життя, яка не просто відроджує екосистему землі, а й відновлює енергетичний баланс та є об’єднуючим фактором для людей всього світу. У цьому році нам вдалося висадити близько 5,5 мільйонів дерев за день, встановивши рекорд. А з початку року, до сьогодні,  це – 15 мільйонів у 143 країнах світу», – зазначила ініціаторка проєкту “Greening of the Planet” Ганна Крисюк.

Організатори проєкту планують у кінці жовтня об’єднати 1 млн людей за одну добу та висадити таку ж кількість дерев. А вже наступного року хочуть об’єднати 100 млн людей по всьому світу і посадити за тиждень майже у всіх країнах світу 100 мільйонів дерев.

Про проєкт:

Проєкт «Greening of the Planet» має на меті озеленити планету та привернути увагу до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату, а також об’єднати людей Землі.

У рамках проєкту, у квітні цього року, проходила акція «1 млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу», де у 110 країнах світ було висаджено понад 5. 5 млн дерев. Загальна кількість учасників: 2 145 493.

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агенства лісових ресурсів та Міністерства закордонних справ України.

Партнери проєкту: БФ «Pomogator», Business Woman Club, CEO Club Ukraine, UGEARS, Beton Energo, Akvilon, Юнік Трейд, Ukr-China Communication, FinStream, Vector-VS, Eva Lab, журнал «Business Woman», Світове українство, Energy 365, ARENA CS, MOZGI GROUP, Книга рекордів України.

Більше інформації про проєкт на офіційному сайті www.greeningplanet.org

Відеосюжет із висадки https://youtu.be/c0tQaUwLuqg