+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Відбулась зустріч з приводу реалізації проєкту «Озеленення планети»

Відбулась зустріч з приводу реалізації проєкту «Озеленення планети»

Відбулась зустріч головних ініціаторів проєкту «Озеленення України. Озеленення планети» Ганни Крисюк та Сергія Гайдайчука з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським та в.о. керівника Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем, які надають вагому підтримку даній ініціативі.

Під час зустрічі обговорено реалізацію проєкту «Озеленення планети», який планують втілити вже 20 березня 2021 року. Також у рамках «Озеленення планети» відбудеться, цього року вже міжнародна, Акція «1 000 000 дерев за 24 години», яка об’єднає всіх еко-свідомих людей цілого світу для усунення глобальних природніх викликів сьогодення та консолідації людей. Місією проєкту є висадити 100 млн дерев.

Також Роману Абрамовському було передано Диплом Книга Рекордів України за рекордну еко-консолідацію українців та належні подарунки. Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України подякував за подарунки та висловив слова вдячності всьому організаційному комітету проєкту за значну пророблену роботу. І звичайно ж, запропонував декілька своїх ідей щодо реалізації «Озеленення планети», його більшого масштабування та залучення відповідних фахівців, експертів. Роман Романович вважає, що такі ініціативи мають мотивувати людей не одноразово, а на постійній основі.

В.о. керівника Державного лісового агентства України Юрій Болоховець також запропонував і свої ідеї щодо більш тіснішої взаємодії з представництвами Держлісагенства.

А ініціатори «Озеленення України. Озеленення планети» розповіли, що у рамках ініціативи проводитимуть ряд заходів щодо правильності висадження дерев, за участі експертів. І вже найближчим часом планується презентація проєкту в різних регіонах та областях, залучення до ініціативи відомих та впливових осіб з різних країн світу, які висаджуватимуть іменні та родинні дерева. Долучайтесь і ви!