+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Відбулась перша неформальна зустріч членів “Business Woman Club”

Відбулась перша неформальна зустріч членів “Business Woman Club”

1 липня відбулася перша неформальна зустріч учасниць, асоційованих членів, партнерів та адміністрації міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу “Business Woman Club”.

Ініціатива створення клубу належить міжнародному глянцевому журналу «BusinessWoman», засновницею якого є Ганна  Крисюк. Видання є єдиним українським глянцем акредитованим у Європарламенті. У своїй редакційній політиці бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності.

“Це неймовірна синергія жінок, котрі здатні на все”, – ділиться Ганна Крисюк.

Місія «BW-Club» – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою.

Основними напрямками, на яких зосереджена діяльності клубу, є бізнес, інвестиції, особистий та творчий розвиток, соціальна відповідальність.

На зустрічі було обговорено наступне:
– план діяльності клубу на липень;
– нові зустрічі, поїздки, онлайн-телемостами між 5-тьма країнами, новими членами клубу.

Також учасниці поділилися враженнями щодо коуч-сесій, майстер-класів від провідних експертів, яхтингу, арт-терапії, духовних практик, подачі законотворчих ініціатив, комунікації, співпраці із жінками по всьому світу. Домовилися про висадження дерев у рамках екологічного проекту «Озеленення України» та зустріч із інвесторами з Європи.

Офіційне відкриття BW-Club відбудеться у вересні, поточного 2020 року, проте стати його членом і долучитись до заходів можна вже зараз.

Членами клубу можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.

Приєднатися до клубу в якості члена можна за посиланням.

Приєднатися до клубу в якості партнера можна за посиланням.