Хочете дізнатися поради провідних жінок-підприємниць? Вдосконалити розуміння сучасних бізнес-процесів або просто надихнутися цікавими кейсами? У цій добірці є книги про все: креативні індустрії, фінансові еліти та навіть ризики штучного інтелекту.
Історії всесвітньо відомих керівників та їхніх компаній, інсайти багаторічного професійного досвіду — ви можете отримати квінтесенцію найвагоміших знань авторок, знайти нові стимули для свого розвитку.
Ґрейс Бонні «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»
У книзі зібрано реальні історії успіху 100 жінок віком від 19 до 94 років. Серед них — архітекторки, продюсерки, дизайнерки, деревообробниці та ін. У форматі інтерв’ю жінки розповідають про свій шлях, сміються над помилками та діляться найважливішими життєвими та бізнес-уроками. Героїні мають різні ідеї та способи їх втілення: від невеликих стартапів до корпорацій. Однак їх об’єднує одна думка: жінка здатна досягти вершин у всьому!
«Найкращі зміни в моїй професійній діяльності виходять із відмови — «ні», сказаного речам/завданням, яких я насправді не хочу, незважаючи на наявність чи відсутність чогось іншого»
Кейт О’Ніл. «BIG DATA. Зброя математичного знищення. Як великі дані збільшують нерівність і загрожують демократії»
Алгоритми щосекунди впливають на наше життя в цифровому світі. Ми звикли, що вони полегшують нашу діяльність, однак навіть не здогадуємося про іншу сторону Big Data. Чому великі масиви інформації укріплюють дискримінацю та загрожуть демократичним процесам? Як математичні алгоритми впливають на наше життя у найнеочікуваніших ситуаціях і до чого це призводить?
«Ґрунтовне читання для кожного, хто схильний вірити, що дані не брешуть», — Reuters
Прія Паркер «Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч»
Протягом 15 років авторка допомагала лідерам і громадам вести складні розмови про суспільство, ідентичність та візію в перехідні етапи розвитку. Наразі Прія Паркер членкиня та радниця потужних міжнародних організацій.
«Мистецтво збиратися разом» оповідає про тонкощі проведення продуктивних зустрічей та комунікації. Прія окреслює мистецтво консолідації різних людей заради однієї мети. Як коректно провести заплутану дискусію? Із чого почати діалог? Книжка відповість на ці та інші запитання.
«Мистецтво збиратися разом» — це і мандрівка, і путівник водночас. Ця книжка створена для тих, хто коли-небудь розмірковував, яким чином звичайні сходини перетворити на незабутню, результативну зустріч»
Кетрін Ґрем «Персональне досьє. Історія The Washington Post»
Книга, яку можна назвати автобіографією професійного шляху Кетрін Ґрем — очільниці Washington Post та першої жінки-CEO, включеної до Fortune 500. На початках Кетрін довелося керувати медіакомпанією майже без досвіду та провести її через багато складнощів аж до світової слави. Книга отримала Пулітцерівську премію та була екранізована.
«Жінка на чолі компанії — навіть маленької і приватної, якою ми були тоді, — виглядало настільки незвично в ті дні, що я завжди виділялася. І 1963‐го, і в наступних кілька років моя ситуація видавалася унікальною»
Сандра Навиди «Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом»
4 роки професійних досліджень, робота юристкою, кар’єра в інвестиційній фірмі та створення власної консультаційної компанії — увесь бізнес-досвід Сандри Навиди вклала в одну книгу. «Суперхаби» — історія про фінансові еліти, які тиснуть важелі сучасного світу. Книга описує можливості фінансової системи та її вплив на економіку та суспільство.
«Суперхаби» проведуть вас за лаштунки їхніх ексклюзивних майданчиків: Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), зборів аналітичних центрів, обідів для представників влади, благодійних заходів і приватних вечірок»
Елізабет Хаас «Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company»
Марвін Бауер — основоположник управлінського консалтингу, багаторічний керівник відомої компанії із «Великої трійки». У книзі подано досвід співпраці з провідними світовими компаніями, державними установами та некомерційними об’єднаннями. Авторка наводить багато порад щодо інвестування в розвиток проєктів та роботу із командою, зважаючи на особистий кар’єрний досвід Марвіна Бауера.
«За його майже столітнє життя бізнес пройшов довгий шлях від другорядної професії (для тих, хто взагалі вважав це професією) до рушія світової економіки. І Марвін був у центрі цієї транформації»
Еріка Дхаван «Цифрова мова тіла: Як побудувати довіру та зв’язок, незалежно від відстані»
Сьогодні багато компаній працюють в гібридному середовищі — поєднанні фізичного світу та онлайну. Відтак, принципи ефективної комунікації переживають етап ключових видозмін. Поведінка тіла, невербальні знаки, тон розмови та листування тепер варто розглядати під іншим кутом — через призму камери цифрових гаджетів. Книга допоможе побудувати ефективну комунікацію через онлайн-зв’язок та краще мотивувати свою команду.
«Уважне читання — це нове слухання, чітке письмо — це нове співчуття, а телефонний дзвінок коштує тисячі електронних листів»