+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

VI Форум «Диригенти змін»

VI Форум «Диригенти змін»

24 жовтня 2019 року в Києві відбувся VI форум «Диригенти змін», організатором якого виступила компанія «Deloitte».

Захід проходив на основі тематичних дискусій.

Серед поважних гостей Форум відвідали засновник найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, бізнесмен Микола Канін, засновниця журналу БізнесWoman, директор україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA» Ганна Крисюк, заступник директора компанії «East West Mentor UA» Вадим Парасочка, підприємець Юрій Филюк та ін.

Микола Канін та Сергій Гайдайчук
Ганна Крисюк та Ганна Новосад
Сергый Гайдайчук і Вадим Парасочка

– Дискусія 1. П’ять років (не)довіри: ретроспектива та візія

Чому Україна стикнулася з кризою довіри? Що було зроблено не так за останні 5 років? Якими повинні бути дії держави, бізнесу та суспільства наступні 5 років, аби створити здоровий баланс довіри в нашому суспільстві.

Модератор: Andrey Bulakh, керуючий партнер Deloitte Ukraine.

Учасники: Andy Hunder, президент American Chamber of Commerce in Ukraine; Andriy Kobolyev, голова правління Нафтогаз України – Naftogaz; Марк Зархін, співвласник Kumpel Group; Сергей Черненко, голова правління ПУМБ.

– Дискусія 2. Новий суспільний договір: балачки чи вимога часу?

Що саме треба змінити у трикутнику держава-бізнес-суспільство? Яким чином ці три сторони могли би домовитися про нові правила гри? Як побудувати довіру, без якої жодні обіцянки нічого не варті?

Модератор: Валерій Пекар, викладач Kyiv-Mohyla Business School

Учасники: Alex Lissitsa, генеральний директор ІМК; Yevhen Bystrytsky, громадський діяч.

– Воркшоп. Люди та/або технології: нові формати взаємодії

Як український бізнес впроваджує технології? Чи зможуть роботи повністю замінити людину в майбутньому? І чи існує ідеальна формула взаємодії людини й технологій?

Модератори:Vladimir Yumashev, партнер та лідер групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ Deloitte Ukraine; Olena Boichenko, директор Human Capital Advisory Services Deloitte Ukraine.

Учасники: Ksenia Prozhogina, директор департаменту управління персоналом і комунікацій Миронівський Хлібопродукт; Ivan Malafieiev, директор по продуктах Terrasoft.

– Дискусія 3. Довіра у бізнесі: декларована цінність чи вартісний показник?

Як ті ж представники суспільства, в якому немає довіри, якимось чином будують її у бізнесі? Чи дійсно довіра є важливим фактором в управлінні бізнесом? Чи лише декларованою цінністю? Чи відрізняються підходи до побудови довіри в компаніях з різною організацією?

Модератор: Dina Nemirovich, керівник напряму зі стратегічного консалтингу Deloitte Ukraine.

Учасники: Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК – DTEK; Yuriy Fylyuk, CEO Promprylad.Renovation; Дмитро Бондаренко (Dmitry Bondarenko), генеральний директор групи компаній «LIGA.net»; Stavnitser Andrey, власник та генеральнийдиректор ТІС; Андрій Пишний, голова правління Ощадбанк.

– Дискусія 4. Лідерство через довіру

Як об’єднати різношерсту команду з різними системами цінностей в одне ціле? Як замінити управління страхом на управління через натхнення? Яким чином можна створити зміст і призначення для команди?

Модератор: Roman Bondar, заступник генерального директора з питань трансформації Державний концерн “Укроборонпром”.

Учасники: Anna Novosad, міністр освіти і науки України;Олексій Тимофєєв (Alexey Timofeyev), співзасновник Trident Acquisitions Corp.; Inga Andreieva, генеральний директор Mastercard в Україні та Молдові; Sergii Badritdinov, CEO INTERTOP.