+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Вебінар — Жіноче лідерство і гендер: актуальність даних питань для українок

Вебінар — Жіноче лідерство і гендер: актуальність даних питань для українок

Запрошуємо на 5 серію вебінарів на тему “Жіноче лідерство і гендер: актуальність даних питань для українок”

Дата: 25 травня 2023р.

Час: 15:00 (за Києвом)

Онлайн: платформа ZOOM. Зареєструватися можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1TTQEaYHUz8NQRiwn-MmD0DhUhLQiLmSW2c3ApzzrURM/

Тема Diversity & Inclusion лідує в усіх канонах сталого розвитку. Американці та європейці б’ються за права жінок та їх рівність в суспільстві і бізнес-середовищі. Але давайте глибше розберемось, чи існує ця проблема в Україні та у світі для українок. Ми запросили українських лідерок різних галузей для цієї дискусії.

Як вони досягли своїх життєвих позицій. Які перешкоди траплялись на їх шляху. Якими здобутками українки можуть поділитись зі світом?

Можливо проблема нерівності перебільшена або, навпаки, майстерно замаскована?

Яку роль можуть відігравати жінки-підприємці в розвитку економіки України, особливо в умовах глобальних криз (війни)? Як взаємодіє гендер та економічний розвиток, та як жінки впливають на ці питання?

Які конкретні кроки можуть бути зроблені українським урядом для підтримки жінок у лідерських позиціях та забезпечення гендерної рівності?

Наші спікерки:

Юлія Ковалів, пані Посол України в Канаді.

Катерина Рожкова, Перша заступниця Голови Національного банку України.

Вікторія Тігіпко, українська підприємниця, громадська діячка, засновниця та керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures.

Лілія Літковська, засновниця і креативна директорка українського бренду LITKOVSKA.

Модераторка: Ірина Папуша, корпоративна директорка, членкиня наглядової ради ASDE. Засновниця Women Leaders for Ukraine.

Захід організовано Асоціацією експертів зі сталого розвитку (ASDE) в рамках Sustainability Recovery Guidance — найбільший освітній проект ASDE, спрямований на підтримку бізнесу та економічного розвитку післявоєнного відновлення країни на принципах сталого розвитку. У рамках цього проєкту розроблено Посібник з відновлення стійкості. Унікальна серія вебінарів спрямована на заповнення інформаційної прогалини щодо найкращих практик і методів ESG для отримання доступу до зеленого фінансування з урахуванням регіональних потреб бізнесу.


Facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100089148175504 

YouTube https://www.youtube.com/@asde2984.

ASDE https://asde.org.ua/