+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

В уряді Польщі хочуть спростити працевлаштування для українських медиків

В уряді Польщі хочуть спростити працевлаштування для українських медиків

Польща допустить заробітчан з України та інших європейських країн до роботи не тільки у виробничій сфері, але і в медицину.

Польща спростить процедуру працевлаштування для медичних працівників з України. Місцева влада вирішила ввести екзамен, після успішного складання якого фахівець з іншої країни зможе лікувати людей у польській лікарні. Таким чином, Польща допустить заробітчан з України та інших європейських країн до роботи не тільки у виробничій сфері. Також заробітчанам необхідно буде отримати спецдозвіл на роботу в медструктурах Польщі.

Завдяки цьому вдасться також обійти або, щонайменше, відкласти на час нострифікаційну процедуру, яка дозволить в майбутньому почати роботу в інших державах ЄС. Зараз цей законопроєкт перебуває на стадії розробки в Міністерстві охорони здоров’я Польщі.

«Якщо ми цього не зробимо, то це зроблять інші країни у нас по сусідству, де медичні установи мають значно більші бюджети», — вважає голова Польської федерації лікарень Ярослав Федоровський.

Однак це рішення польського уряду схвилювало місцевих медичних працівників, які побоюються, що заробітчани почнуть відбирати у них робочі місця. На їх думку, це введення подвійних стандартів.

Бажаючим знайти гідну роботу в Польщі, рекомендуємо скористатися сайтом Jooble.