+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

В Україні встановлений рекорд з найдовшої монолітньої плити

В Україні встановлений рекорд з найдовшої монолітньої  плити

На День Незалежності України був встановлений рекорд України з виготовлення та встановлення найдовшої монолітньої плити балочного типу довжиною у 100 метрів. Рекорд був зафіксований у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Фіксування рекорду відбулося в Херсонській області за участі Генеральної директорки Книги рекордів України Ганни Крисюк. Під час заходу було вручено 4 дипломи про фіксування рекорду, а саме для Президента України Володимира Зеленського, ТОВ «Інституту комплексного проектування об‘єктів будівництва», ПрАТ «Укратоменергобуд» та Голові Херсонської обласної державної адміністрації Козиру Сергію В‘ячеславовичу.

За словами пані Ганни після зафіксування рекорду відбулося урочисте висадження дерев до 30-річчя Незалежності України. Акція проходила в рамках глобальної екоініціативи “Greening of the Planet”.

“Після фіксації рекорду і привітання рекордсменів Сергій Козир ПрАТ «УкрАтомЭнергоБуд» та Руслан Богдан разом із керівництвом області усіх рівнів, лісівниками, мешканцями міста, представниками ЗМІ, висадили алею із 30 дерев до 30-ліття Незалежності України.”

Прокоментувала висадження дерев Ганна Крисюк у Фейсбук.