В Україні відзначають Національний тиждень безбар’єрності

В Україні відзначають Національний тиждень безбар’єрності

В Україні вперше відзначають Національний тиждень безбар’єрності, який триватиме з 19 по 25 травня.

Про це повідомило Міністерство культури та стратегічних комунікацій.

Національний тиждень безбар’єрності проводиться в рамках стратегії створення безбар’єрного простору в Україні.

«Вперше в Україні Міністерство культури і стратегічних комунікацій, спільно з Мінрозвитку і Радницею — уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності проводить Національний тиждень безбар’єрності. Цьогоріч він розпочинається 19 травня та триватиме по 25 травня», – йдеться у повідомленні міністерства.

Його мета — сприяти формуванню в суспільстві культури безбар’єрності, зокрема через підвищення обізнаності, мотивацію до змін і популяризацію позитивних прикладів рівності можливостей для всіх.

Зазначається, що «Довідник безбар’єрності» допомагає позбутися подібних бар’єрів у комунікації. Він створений, щоб мова в публічному просторі була гідною, зрозумілою та відкритою для всіх.

У довіднику зібрано інформацію щодо коректних назв різних соціальних, вікових, фізичних та ментальних груп, слів, які можуть мати дискримінаційний характер, а також як писати і говорити з повагою в будь-якій сфері тощо

Національний тиждень безбар’єрності проводиться в рамках стратегії створення безбар’єрного простору в Україні.

Читайте також: Злам бар’єрів: усе більше українців звертаються за психологічною допомогою

Фото: Business Woman