+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

В Харкові відкриється представництво Міністерства закордонних справ України

В Харкові відкриється представництво Міністерства закордонних справ України

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження про утворення представництва Міністерства закордонних справ України в Харкові. 

“Міністерство закордонних справ України працює для людей. Ми відкриваємо нове представництво, аби послуги для наших громадян стали більш доступними і якісними. Відтепер мешканцям північно-східних регіонів нашої держави не потрібно буде їхати до Києва або Одеси, аби легалізувати документ чи отримати апостиль. Всю консульську і правову допомогу можна буде отримати в Харкові”, – наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. 

Він розповів, що важливим напрямом роботи представництва МЗС в Харкові стане підтримка місцевого бізнесу, зокрема у виході на зовнішні ринки, та залучення в регіон нових іноземних інвестицій.      

“Представництво МЗС координуватиме міжнародну допомогу населенню в районах, прилеглих до зони російсько-українського збройного конфлікту, а також допомагатиме місцевій владі в реалізації курсу України на членство в ЄС і НАТО, переговорах з партнерами, розбудові культурних та туристичних зв’язків”, – зазначив міністр. 

Довідково: Представництво МЗС на території України входить до системи органів дипломатичної служби і утворюється в регіоні, де діють іноземні консульські установи чи представництва міжнародних організацій. Нині МЗС має представництва в Одесі, Львові та Ужгороді.

Джерело: пресслужба Міністерства закордонних справ.