+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у Загребі

Урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у Загребі

Сьогодні відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у Загребі в рамках ділової місії Business Woman Club до Хорватії. Поїздка відбувається на особисте запрошення почесної учасниці Клубу Надзвичайного та Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич.

За активного сприяння Посольства України в Хорватії та підтримки Міністерства закордонних справ України, учасниці Клубу змогли віддати шану відомому на увесь світ українцю. Опісля зустрічі делегація зустрілася з представниками української діаспори в Хорватії, відвідала музей та в рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet» висадили дерева привезені з Луганської області.

«Українська діаспора відіграє ключову роль у формуванні позитивного іміджу України у світі. Висловлюю свою велику вдячність Міністерству закордонних справ України та Надзвичайному та Повноважному Послу України в Хорватії Василю Кириличу за гостинність та допомогу. За вашого сприяння нам вдалося перевезти дві тополі з Луганської області та урочисто висадити їх разом з українською діаспорою на території Посольства».

Прокоментувала події Ганна Крисюк, президентка Business Woman Club та ініціаторка «Greening of the Planet»

На заході були присутні перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Хорватії Василь Кирилич, президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, а також учасниці Business Woman Club власниця ягідного питомника “Брусвяна” Ліліана Дмитрієва та генеральна директорка ВД “Картель” Ірина Асман.