+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Українсько-Хорватський бізнес-форум

Українсько-Хорватський бізнес-форум

Підписання меморандуму Меморандуму про взаєморозуміння між ТПП України та Економічною палатою Хорватії, презентація перспектив економічного співробітництва двох сторін та В2В переговори між українськими та хорватськими компаніями — усе це відбулося під час Українсько-Хорватського бізнес-форуму.

Форум пройшов у рамках двосторонньої міжурядової комісії та візиту Прем’єр-міністра Республіки Хорватія, пана Андрея Пленковича, в Україну.

На початку форуму з вітальними словами виступили Прем’єр-міністр Республіки Хорватія Андрій Пленкович, Прем’єр-міністрУкраїни Денис Шмигаль, Президент Хорватської економічної палати Лука Бурилович і Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Потім відбулась презентація Українсько-Хорватської Ділової Ради та підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Торгово-промисловою палатою України та Економічною палатою Хорватії.

Далі виступили спікери та висвітлили стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-хорватського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і бізнес-клімат України та Хорватії.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк виступила із презентацією та тему жіночого підприємництва, презентувала Клуб, на прикладі учасниць BWC розповіла про роль жінок у політиці, дипломатії та бізнесі.

У рамках бізнес-форуму також відбулися В2В переговори між українськими та хорватськими компаніями відповідно до профілів і ділових інтересів учасників форуму. У результаті компанії Комчар та ДТЕК підписали Меморандуму про взаєморозуміння.

Організували форум Торгово-промислова палата України спільно з Хорватською палатою економіки та за сприяння Посольства Хорватії в Україні. Business Woman Club став партнером форуму.