+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Українські селебріті висадили Зірковий ліс у рамках озеленення планети

Українські селебріті висадили Зірковий ліс у рамках озеленення планети

У рамках проєкту «Озеленення планети», 17 квітня 2021 року, в Дарницькому районі відбулася висадка «Зіркового лісу» за участі українських зірок та громадських діячів: лідера гурту С.К.А.Й  Олега Собчука, Євгена Клопотенка, Ірини Горової, Мішель Андраде, Позитива, Nino Basilaya, Lida Lee, MONATIK Corporation, Андрія Хаята, Анни Трінчер, Людмили Барбір, Руслана Сенічкіна, Марічки Падалко, Катерини Файн та інших.


Відкриваючи захід, Ініціаторка акції «Greening of the Planet», президентка міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» Ганна Крисюк зазначила:

«Для нас важливо, щоб висаджували дерева люди із різних сфер діяльності. Сьогодні  дерева саджають  зірки шоу-бізнесу і представники ЗМІ, громадські діячі. Це залучення дуже важливо,   бо з них беруть приклад, як відновлювати нашу екосистему і зберігати природу, наші діти та молодь».

Партнерами цього зіркового заходу та со-ініцаторами  стали  MOZGI Group.

Ірина Горова, Co-founder та CEO MOZGI GROUP також висадила іменне дерево разом із зірками та прокоментувала:

«Наша група компаній вже другий рік поспіль підтримує ініціативу Greening of the Planet – це важливе питання, яке співзвучно нашої філософії та погляду на соціальну відповідальність. У цьому році ми вирішили долучити до акції відомих друзів та партнерів, яким також небайдуже майбутнє країни та планети. Адже у публічних особистостей, артистів є можливість голосно говорити про проблеми, які потребують загальнолюдської уваги, і бути почутими. Сьогодні ми разом зробили добру справу!»

На завершення акції  Президент найбільшого ділового клубу «CEO Club Ukraine», співініціатор  проєкту Сергій Гайдайчук подякував присутнім зіркам та партнерам за участь, зазначивши, що далі ініціатива набиратиме глобального вектору:

 «Ми плануємо по всьому світу проводити акції і озеленювати всю планету й далі. Мова йде про мільйонні висадження дерев. А за останні місяці до нашої ініціативи долучилися вже 138 країн світу. В цій справі нам суттєво допомагають представники бізнесу, – зазначив він.

В рамках заходу відбувся також  перфоменс – майстер  клас від відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка, який, в презентував елемент, що від України в цьому році подано на розгляд  до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО «Культура приготування українського борщу».

Зазначимо, що Ініціатори акції «Greening of the Planet»: президент найбільшого ділового клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та президента міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» Ганна Крисюк.

Нагадаємо, 11 березня стартував глобальний  екологічний проєкт з озеленення планети «Greening of the Planet».

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Метою «Greening of the Planet» є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату.