+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Учасниці та партнери «Business Woman Club» висадять Алею миру у «Добропарку»

Учасниці та партнери «Business Woman Club» висадять Алею миру у «Добропарку»

У понеділок, 21 вересня о 12:00 год учасниці міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» спільно з громадською організацією «Біла птаха» висадять у дендропарку «Добропарк» Алею миру.

Дана висадка дерев є приуроченою до Міжнародного дня миру. Вперше він проводився 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії.

Серед учасниць «BW Club», які візьмуть участь у висадці Алеї миру – Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, президент «Business Woman Club», організатор глобального екологічного проєкту «Озеленення України »Ганна Крисюк та ін..

Успішні та впливові жінки України висаджуватимуть вербу, калину і райські яблуні.

Партнером висадки дерев виступає міжнародна компанія по вирощуванню, виробництву і розповсюдженню продукції з Алоє Вера «Forever» та розплідник плодово-ягідних саджанців «Брусвяна».

Відбудеться висадка Алеї миру за адресою: с.Мотижин, Київська обл., 08060.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку та спілкування.

ГО «Біла Птаха» – це громадська сила, яка створює нову соціальну реальність для нових поколінь. Без війни. Без корупції. Без бідності.