+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Учасниці Business Woman Club виступили співорганізаторами “Озеленення України”

Учасниці Business Woman Club виступили співорганізаторами “Озеленення України”

Учасниці міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» виступили співорганізаторами глобального екологічного проєкту Озеленення України. Цим самим долучились до висадження дерев та встановлення нового рекорду України в рамках Акціїї «1 000 000 дерев за 24 години».

Ми горді, що учасницям #BusinessWomanClub не байдужий стан навколишнього природного середовища та вони усіляко сприяють збереженню екосистеми країни.

Також нагадуємо, що в рамках #ОзелененняУкраїни BW Club спільно з ГО «Біла птаха» висадили алею райських яблунь в дендропарку Добропарк і надалі будуть підтримувати висадження дерев у 100 країнах світу за координації Анни Коршунової.

Президент клубу Ганна Крисюк дякує усім учасницям за допомогу в реалізації екологічного проєкту та створення колективної історії успіху українців.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнськими партнерами виступили: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB», ГО Біла птаха, ТОВ Брусвяна, МОЖУ.

📍Приєднатися до клубу в якості учасниці можна за посиланням: https://forms.gle/q4V5V2T68DJAR3oy9 📩

📍Приєднатися до клубу в якості партнера можна за посиланням: https://forms.gle/rkLM3WNyfjr2Cs6r8 📩