+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Учасниці «Business Woman Club» висадили Алеї миру

Учасниці «Business Woman Club» висадили Алеї миру

Сьогодні, 21 вересня у Всесвітній день миру учасниці міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» спільно з громадською організацією «Біла птаха» та партнерами висадили у дендропарку «Добропарк» Алею миру.

Також Алеї миру висаджено учасницею «BW Club» Світланою Янчинською у Канаді та асоційованою учасницею бізнесу-клубу, Почесним консулом Угорщини в м.Тернопіль Тетяною Чубак у Тернополі.

Дана висадка дерев відбулась у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

Учасники висадили алею верби і калини, які є символами та оберегами  українського народу та алею райських яблунь, які символізують родючість і щедрість української землі.

«Сьогоднішня висадка Алеї миру приурочена до однієї з найбільш пам’ятних і важливих дат – Міжнародного дня миру. Це ще один привід подумати про те, якою же прекрасною є наша планета. І про те, що саме ми можемо зробити її ще прекраснішою», – ділиться президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк.

Участь у висадці дерев взяли: Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні; Анна Коршунова, голова правління компанії «UDC», президент ГО Біла птаха; Ілона Бовенс, засновниця інвестиційної компанії «I.B.Company»; Ліліана Дмитрієва, засновниця ТОВ «Брусвяна», яке виступило партнерами висадки; Анна Бикова, співвласниця компанії «Eva Lab»; Аліна Скоморохова, генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс»; Ярослава Бояркіна, експерт в області фінансів та інвестицій; президент «Business Woman Club», організатор глобального екологічного проєкту «Озеленення України» Ганна Крисюк; президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», організатор «Озеленення України» Сергій Гайдайчук та ін..

«Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але сьогодні, колись такі прості слова з побажаннями миру, стали головними і визначальними у житті кожного українця. У цей день кожна людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі. Сьогоднішня висадка Алеї миру є знаковою для нас і є чудовим стартом для подальших глобальніших ініціатив», – розповідає президент ГО «Біла птаха», учасниця «Business Woman Club» Анна Коршунова.

Крім того, організатори висадки Алеї миру передали естафету висадки Парків миру Міжнародній компанії «Forever Living Products International», яка підтримала дане починання і продовжуватиме цю ініціативу в ста країнах по всьому світі.

«Ми раді, що проєкт «Озеленення України» об’єднує так багато свідомих та успішних людей нашої держави. Попереду, а саме 17 жовтня відбудеться реалізація Акції «1 000 000 дерев за 24 години», яка об’єднає цілу Україну для створення колективної історії успіху, якої нам так не вистачає. Приєднуйтесь!», – закликав президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», організатор «Озеленення України» Сергій Гайдайчук.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку та спілкування.

ГО «Біла Птаха» – це громадська сила, яка створює нову соціальну реальність для нових поколінь. Без війни. Без корупції. Без бідності.

Ціль міжнародного глобального проєкту «Озеленення України» – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.